چگونه به نسخه‌های قدیمی از یک اپ اندرویدی دسترسی داشته باشیم؟

همان‌طور که می‌دانید در تلفن‌های هوشمند اندرویدی می‌توانید از طریق مارکت‌های موجود، مانند پلی‌استور به جدیدترین نسخه‌ از یک اپ اندرویدی دسترسی داشته باشید. اما گاهی اوقات شاید لازم  باشد تا یک نسخه قدیمی‌تر از یک اپ را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.

به‌عنوان مثال حالتی را در نظر بگیرید که یکی از ویژگی‌های مورد علاقه شما در یک برنامه، در جدیدترین نسخه‌اش حذف شده و به آن دسترسی ندارید. یا این‌که نسخه اندروید شما قدیمی بوده و اپ مورد نظرتان در نسخه جدید دیگر از آن پشتیبانی نمی‌کند و تنها راه باقی مانده نصب نسخه قدیمی اپلیکیشن است.

اما چگونه می‌توان به نسخه قدیمی یک اپ اندرویدی دسترسی داشت و آن را بر روی گوشی خود نصب کرد؟

برای پیدا کردن و نصب نسخه قدیمی یک اپ اندرویدی باید از وب‌سایت‌هایی که نسخه APK اپ‌های اندرویدی را جمع‌آوری می‌کنند، استفاده کنید. یکی از بهترین وب‌سایت‌ها در این زمینه www.apkmirror.com بوده که به شما اجازه دسترسی به تمامی نسخه‌های اپلیکیشن‌های مختلف را می‌دهد.

برای یافتن نسخه مورد نیاز از اپ مورد نظر خود، وارد سایت شوید و از قسمت نوار جست‌و‌جو نام آن را وارد کنید. پس از آن در یک صفحه جدید، تمامی نسخه‌های موجود از برنامه نمایش داده می‌شوند. کنار نام اپ نسخه آن قرار گرفته و شما می‌توانید هرکدام را که می‌خواهید دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.

نظر شما در رابطه با این آموزش چیست؟

پیام بگذارید