afrak

گیگابایت جدیدترین کارت گرافیک GTX1080 خود را با کوچکترین ابعاد ممکن معرفی کرد

گیگابایت پیشرو در تولید مادربرد و کارت گرافیک، جدیدترین محصول خود را بر پایه چیپست GTX1080 در ابعاد Mini ITX معرفی نمود، این کارت گرافیک که تنها دارای 17  سانتی متر طول می باشد و از یک فن 90 میلیمتری به منظور خنک سازی کارت گرافیک بهره می برد.

سیستم خنک کنندگی این کارت گرافیک نیز شامل یک هیتسینک می باشد که از سه لوله انتقال حرارت تشکیل شده است و وظیفه انتقال حرارت متصاعد شده از GPU را به هیتسینک ها بر عهده دارند. این خنک کننده از تکنولوژی 3D Active Fan گیگابایت بهره می برد و در زمان بیکاری، فن کارت گرافیک خاموش می شود تا میزان نویز کارت گرافیک به حداقل میزان ممکن برسد.مدار تغذیه تعبیه شده برای این کارت گرافیک 5+2 فاز می باشد که وظیفه تامین برق مصرفی GPU و چیپ های حافظه کارت گرافیک را دارا می باشد.برق مصرف کل کارت گرافیک نیز توسط یک ورودی 8-Pin  تامین می شود.

میزان فرکانس هسته این کارت گرافیک در حالت Gaming Mode به 1733 مگاهرتز می رسد و مصرف کنندگان می توانند با استفاده از نرم افزار مخصوص گیگابایت تنها با یک کلیک آن را تبدیل به حالت O.C Mode کرده و میزان Boost آن را 1771 مگاهرتز برسانند.محصولات گیگابایت با گارانتی آواژنگ در بازار ایران عرضه می شود.

پیام بگذارید
تسکو