afrak

تصاویر جدیدی از 6 گوشی هوشمند آلکاتل برای سال 2018 منتشر شد

ایوان بلاس به‌تازگی اقدام به ارسال چندین پست در حساب توییتر خود کرده که شامل تصاویر مربوط به 6 گوشی هوشمند آینده شرکت آلکاتل است. پیش‌بینی می‌شود که این محصولات در سال آینده میلادی معرفی شوند.

اولین گوشی آلکاتل 1X بوده که یک مدل پایین‌رده یا میان‌رده خواهد بود. آلکاتل 3 دارای حسگر اثر انگشت در قسمت جلویی گوشی بوده و آلکاتل 3C علاوه‌بر حسگر اثر انگشت، دارای انحنا در قسمت پشتی گوشی به همراه یک اسپیکر در بخش جلویی بوده که جلوه زیبایی به دستگاه بخشیده است.

دو گوشی هوشمند آلکاتل 3V و آلکاتل 3X دارای دوربین دوگانه پشتی بوده که اسکنر اثر انگشت نیز در پایین این دوربین دوگانه قرار گرفته است. به‌نظر می‌رسد که آلکاتل 3X از حاشیه‌های بسیار کمی در دو طرف گوشی برخوردار است. تصویر آخر نیز مربوط به آلکاتل 5 بوده که با نسبت تصویر 18 به 9 و حاشیه بسیار کم به همراه بدنه فلزی، به احتمال زیاد پرچم‌دار آلکاتل در سال 2018 لقب خواهد گرفت.

ظاهرا شرکت آلکاتل دیگر از نام‌های جعلی برای هندست‌های سال 2018 خود استفاده نکرده است. گفتنی است این کمپانی با قراردادی که در سال جاری امضا نمود، مجوز طراحی و نرم‌افزار محصولات خود را به شرکت TCL‌چین سپرد.

نمایش نظرات (5)
تسکو