احتمال تاخیر در عرضه کارت‌ حافظه‌های 64 گیگابایتی نینتندو سوییچ تا سال 2019

یکی از انتخاب‌های جالب نینتندو در کنسول جدید خود سوییچ، استفاده از کارت‌های حافظه به عنوان کارتریج بازی است. این کار موجب آن شده تا اندازه کنسول تا حد زیادی کاهش پیدا کند و با توجه به آن‌که نینتندو سوییچ کنسولی همراه است، وزن و اندازه آن اهمیت ویژه‌ای دارد. اما مشکل روش موردنظر این بوده که برخلاف دیسک‌های بلوری به‌کار رفته در دیگر کنسول‌ها، کارت‌های حافظه با محدودیت جدی در فضای ذخیره‌سازی روبرو هستند.

با این‌حال نینتندو برنامه‌هایی برای ارائه کارت حافظه‌هایی با ظرفیت بیشتر همانند حافظه‌های 64 گیگابایتی داشت؛ اما براساس گزارشی از طرف The Wall Street Journal، ظاهرا ارائه این مورد با تاخیر زیادی همراه خواهد شد. در این گزارش ادعا شده که بنا بر صحبت‌های اهالی فن در این خصوص، نینتندو در ارائه کارت حافظه‌های 64 گیگابایتی برای کنسول سوییچ تا سال 2019 تاخیر خواهد داشت.

این موضوع باعث می‌شود که آن دسته از گسترش‌دهندگان بازی که محصولی با حجمی بیشتر از 32 گیگابایت دارند، قادر به استفاده از کارت حافظه‌های 32 گیگابایتی حال حاضر نخواهند شد. راه چاره این خواهد بود که هسته اصلی بازی بر روی کارت بازی و دیگر فایل‌ها از روی اینترنت دانلود و بر روی کارت حافظه ذخیره شوند. در این صورت مشکل اساسی این بوده که کاربر برای انجام بازی نیازمند اینترنت می‌شود که احتمال دارد در همه جا شرایط اتصال به آن مهیا نباشد.

در هر صورت هنوز هیچ کدام از خبرهای گفته شده توسط شرکت تایید یا رد نشده‌اند.

4 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  بهترین کنسول بازی فقط ps4 غیر این هرچی دیگه بخرید پشیمون میشید

 2. Ahmadreza020 می گوید

  اگه مشکل حافظه نداشتن خیلی خوب میشدن ..

 3. Saba.love می گوید

  ایکس باکس از همشون قوی تر بهتره … نیتندو اصلا ب خوبی ایکس باکس کار نمیکنن زودی خراب میشن مثل این گوشی چینی ها

 4. حسن می گوید

  اشغال ترین کنسول بازی که تو عمرم دیدم همین بوده

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم