afrak

گوشی هواوی P6 فقط با گارانتی و سیم کارت همراه اول عرضه می‌شود!

ascend-p6

در بازار کشورمان، نکات جالبی را مشاهده می‌کنیم که یکی از این خبرهای خاص، به مطلبی بر می‌گردد که چند روز پیش در نمایشگاه تلکام توسط همراه اول و هواوی اعلام شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، عصر روز پنجشنبه ۴ مهرماه در حاشیه نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۳ و در سالن اختصاصی همراه اول طی مراسمی با حضور مدیران ارشد همراه اول و شرکت هواوی، هادی ساعی قهرمان المپیک و عضو شورای شهر تهران و جمعی از خبرنگاران، بسته باندلینگ سیم کارت همراه اول با گوشی هوشمند فوق باریک Ascend P6 هواوی رونمایی شد.
در این مراسم پس از معرفی ویژگی‌های این گوشی هوشمند، خبرنگاران سوالات خود را در خصوص نحوه ارایه این بسته گوشی و سیم کارت مطرح کردند. این بسته گوشی و سیم کارت اعتباری به صورت انحصاری توسط همراه اول ارایه شده و قرار است در فروشگاههای زنجیره‌ای همراه اول با قیمتی مناسب به فروش برسد.

نکته جالبی که در این خبر وجود دارد، طرح پشتیبانی همراه اول از این گوشی است و بدین ترتیب شرکت پارس مایکروتل در ارایه خدمات این مدل خاص، نقشی را ایفا نخواهد کرد. از سوی دیگر شنیده می‌شود که همراه اول در نظر دارد طرح جایگزینی را به جای تعمیر، در ارتباط با P6 اجرایی کند، بدین ترتیب که در صورت هر گونه ایراد، گوشی قبلی خریدار با یک نمونه جدید و کاملا نو جایگزین خواهد شد.

هنوز قیمت و پلان‌های فروش این گوشی که همراه با سیم کارت همراه اول عرضه خواهد شد، اعلام نشده است اما از گوشه و کنار خبر می‌رسد که در این طرح‌ها، کاربر می‌تواند به صورت اقساط نیز این باندلینگ را خریداری کرده و در واقع توسط این طرح، به نوعی عرضه گوشی‌های خارجی به صورت بلند مدت را اجرایی کند.

آیا این طرح موفقیت آمیز خواهد بود؟!

نمایش نظرات (13)
تسکو