دومین مورد آتش‌سوزی باتری آی‌فون؛ این بار در اسپانیا

چندی پیش گزارشی انتشار یافت که در آن آمده بود یک دستگاه آی‌فون 6S در فروشگاه اپل شهر زوریخ داغ و سپس دود کرده بود و همین امر موجب تخلیه فروشگاه توسط مسئولین شده بود. بسیاری از کاربران فکر می‌کردند این مورد تنها یک حادثه جزیی است، اما ظاهرا مورد مشابه دیگری نیز این بار در فروشگاه اپل اسپانیا، به وقوع پیوسته است.

در گزارشی از طرف Las Provincias، فروشگاه اپل واقع در شهر والنسیا به علت انفجار باتری یک دستگاه آی‌فون حین تعمیر گوشی که یک طبقه را پر از دود کرده، مجبور به تخلیه فروشگاه شده است. با وجود این که نیروهای پلیس و آتش‌نشان‌ها نیز به صحنه فراخوانده شده بودند، کارکنان فروشگاه اوضاع را با تخلیه دود و ریختن شن بر روی باتری گوشی جهت جلوگیری از هر گونه آسیب احتمالی، کنترل کرده بودند.

خوشبختانه این حادثه آسیب جانی نداشته است اما در حادثه زوریخ دست یکی از کارکنان فروشگاه دچار کمی سوختگی شده بود. با توجه به طرح تعویض باتری گوشی‌های آی‌فون که در آن برای کاربران باتری‌هایی با قیمت 29 دلار جهت تعویض ارائه می‌شود و البته رغبت کاربران برای انجام این کار، باید منتظر اخبار مشابه دیگری در این خصوص باشیم.

2 در مورد “دومین مورد آتش‌سوزی باتری آی‌فون؛ این بار در اسپانیا”

  1. اینم از اپل ارزشمند ترین برند گوشی سازی دنیا..یه باطری گوشی درست حسابی بلد نیست بسازه فقط اسمش الکی معروف شده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH