تصاویر منتشرشده از رندر ال‌جی G7 جعلی است!

روز جمعه تصاویری از پرچم‌دار بعدی ال‌جی،G7 منتشر شد و در بسیاری از وب‌سایت‌ها دست‌به‌دست شد. در تصویر منتشرشده، گوشی هوشمند با دوربین دوگانه، صفحه‌نمایش لبه به لبه نمایش داده‌شده است. این تصویر به‌سرعت در سراسر اینترنت منتشر شد و بسیاری از طرفداران ال‌جی منتظر انتشار اطلاعاتی در رابطه با این گوشی هوشمند بودند.

ولی با تمام این تفاسیر باید بگوییم که این رندر، جعلی بود! وب‌سایت فون آرنا در بررسی دقیق تصویر به این نتیجه رسیده است که این رندر، تصویری حقیقی ال‌جی G7 نیست. شواهدی برای ثابت کردن جعلی بودن این تصاویر منتشرشده است و مخالفان با دو دلیل و دو فرضیه، حقیقی بودن تصویر را رد کرده‌اند.

1-12 تصاویر منتشرشده از رندر ال‌جی G7 جعلی است!

محل پخش صدا در تصویر، وسط گوشی هوشمند قرار نگرفته است. همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، در پنل جلویی این رندر دقیق شده‌ایم و به این نتیجه رسیدیم که محل پخش صدا دقیقا در وسط اسمارت فون قرار ندارد. پس می‌توان نتیجه گرفت که این تصویر با فتوشاپ درست‌ شده است و در طراحی آن به‌هیچ‌عنوان دقت نشده است.

2-10 تصاویر منتشرشده از رندر ال‌جی G7 جعلی است!

3-6 تصاویر منتشرشده از رندر ال‌جی G7 جعلی است!

در تصویر بالا رندر منتشرشده از دوگوشی هوشمند ال‌جی G7 و G6 در کنار هم قرارگرفته‌اند، آیا چیز آشنایی در تصویر نمی‌بینید؟ در تصاویر، رفلکت مشاهده‌شده در ۴ طرف تصویر، رندر تقلبی G7 بسیار به G6 شبیه است و از تصویر قاب این رندر برای رندر تقلبی G7 استفاده‌شده است. اگر دو تصویر را باهم مقایسه کنید، متوجه می‌شوید که هیچ تفاوتی در میان آن‌ها دیده نمی‌شود.

هنوز زمان مشخصی برای عرضه ال‌جی G7 مشخص نشده و این شرکت در رابطه با اسمارت فون بعدی خود صحبتی نکرده است. بر اساس اخبار احتمال استفاده از پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ در این پرچم‌دار بسیار بالاست.

2 دیدگاه
 1. Arash_rahmati می گوید

  الجی گوشیای خوبی میزنه ها
  منم قبولش دارم
  از زمان G3
  ولی نمیدونم چرا هروقت میخوام پرچمدار بخرم
  الجی رو زود ازش میگذرم
  برای من جذاب نیست
  در خلافش
  هوآوی که متنفرم ازش مخصوصا رابط کاربریش
  داره خییییلیی پیشرفت میکنه
  و گوشیای جذابی میزنه مثلا همین ۳ تا دوربینیه ک قراره بیاد

 2. MahdiHrh می گوید

  بعضی ها چه سودی میبرن از این کارشون

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم