قیمت‌ گلکسی S9 و S9 پلاس مشخص شد: نسخه پلاس قیمتی نزدیک به گلکسی‌نوت 8 دارد!

اطلاعات تایید نشده در مورد قیمت‌گذاری اسمارت‌فون‌های گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس، افزایش قیمت این هندست‌ها را نشان می‌دهد. یادداشتی به زبان اسپانیایی قیمت‌گذاری و حتی جزئیات مربوط به دوربین جدید این دستگاه‌ها را تایید می‌نماید.

گلکسی S9 قیمتی معادل 850 یورو خواهد داشت و گلکسی S9 پلاس نیز با قیمت 1000 یورو به فروش می‌رسد. در این مورد نمی‌توان کمکی ارایه داد اما احتمالا از خود خواهید پرسید که قیمت‌گذاری گوشی گلکسی‌نوت 9 به چه ترتیب است. گوشی فعلی گلکسی‌نوت 8 با قیمت 1000 یورو عرضه شده بود. همچنین شکاف قیمتی میان نسخه پلاس با نسخه معمولی نیز به 150 یورو افزایش خواهد یافت (با در نظر گرفتن اختلاف قیمت 100 یورویی، این 2 دستگاه به ترتیب 800 و 900 یورو قیمت دارند).

برگه‌ای که اطلاعات قیمتی گوشی‌های گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس سامسونگ را نمایش می‌دهد

همچنین به خاطر داشته باشید که قابلیت فیلمبرداری اسلوموشن ادعا می‌کند که قادر به ضبط ویدیوها با سرعت 900 و نه 480 فریم برثانیه است. احتمالا مشابه با دوربین Motion Eye شرکت سونی، نرخ فیلمبرداری این دوربین نیز برابر با 960 فریم برثانیه خواهد بود. همچنین این برگه وجود مشخصه گشودگی دیافراگم متغیر که از f/1.5 آغاز می‌شود را تایید می‌کند.

شایعات اخیر نشان می‌دهند که پس از برگزاری رویداد معرفی این پرچم‌داران به‌زودی دوره کوتاه مدت پیش‌سفارش آن‌ها آغاز خواهد شد و سپس اسمارت‌فون‌های سری گلکسی S9 به فروش می‌رسند. بنابراین در صورتی که مایل به تصاحب یکی از دستگاه‌های مذکور هستید، بایستی بدانید که فرصت چندانی در اختیار نخواهید داشت.

6 دیدگاه
 1. Arash_rahmati می گوید

  فقط فقط دوربین فیلم برداریش ک ادم وسوسه به خریدش میکنه قیمتش هم زیاد مهم نیست

 2. حسن فرجی می گوید

  قیمت مناسبیه نسبت به بقیه پرچمدار ها و با توجه به اینکه قیمت ها پایین تر هم میاد

 3. نگین می گوید

  غیر دوربین رم چه فرقی مثلا با اس ۸ داره این اخه ک این همه پول باید بیشتر بهش بدن مردم

 4. مهدی حاجیان می گوید

  خوبه باز زیاد قیمت رو بالا نبردن

 5. حسین پور می گوید

  نوت ۸ خاک کرد رفت اس ۹ با سخت افزار قوی خوبش

 6. مهلا می گوید

  واقعا عالیه قیمتشم عااالیه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم