کدام سرویس اینترنت ADSL مخابرات مناسب است؟ + لیست قیمت 97

شاید قرار گرفتن نام مخابرات در کنار سایر شرکت‌های خصوصی در زمینه ارایه اینترنت پرسرعت خانگی، جالب توجه باشد چرا که زمانی بود این شرکت به تنهایی در صدر ارایه‌دهندگان اینترنت پرسرعت قرار داشت و بسیاری از کاربران به دلیل عرضه سرویس‌های نامحدود و همچنین ارزان قیمت و از سوی دیگر، انحصاری بودن این شرکت در زمینه خدمات‌دهی اینترنتی، مخابرات را برای اتصال به شبکه اینترنت انتخاب می‌کردند ولی در حال حاضر بسیاری از شرکت‌های خصوصی همپای این شرکت بزرگ نسبتا خصوصی (!) فعالیت می‌کنند.

این شرکت که روزی به اینترنت نامحدود معروف بود و بسیاری از کاربران به این دلیل سراغ آن می‌رفتند، در حال حاضر با توجه به مصوبه وزارت ارتباطات، ملزم به رعایت قانون حجم منصفانه شده و پلن‌های موجود در سایت این شرکت، با اعلام سرعت‌های مختلف و حجم منصفانه متنوع، برای مشتریان قابل خریداری است.

طبق مصوبه وزارت ارتباطات و چیزی که در اطلاعیه‌های مخابرات مشخص است، کاهش سرعت اینترنت کاربران پس از اتمام حجم مصرف منصفانه است که طبق قانون به عدد 128 کیلوبیت کاهش پیدا می‌کند. مشتریان می‌توانند با خرید حجم اضافی یا تمدید اشتراک خود، نسبت به افزایش سرعت اینترنت خود اقدام نمایند.

با توجه به دسته بندی‌های مختلف موجود در سایت رسمی شرکت مخابرات، ما برای دسته‌بندی بهتر سرویس‌ها، معیار سرعت را در نظر گرفتیم که در سرعت‌های مختلف 512 کیلوبیت تا 50 مگابیت سرویس‌های این شرکت ارایه می‌شوند.

تعرفه اینترنت با سرعت 512 کیلوبیت

اینترنت پرسرعت مخابرات

در این نوع از سرویس‌های ارایه شده در شرکت مخابرات، کمترین مبلغ پرداختی برای هر گیگابایت ترافیک چیزی در حدود 1166 تومان است که در پکیج 6 ماهه عرضه می‌شود. بیشترین مبلغ پرداختی برای هر گیگابایت ترافیک نیز مربوط به سرویس یک‌ماهه بوده که در دو نوع پیش‌پرداخت و پس‌پرداخت روی قبض به مشتریان با قیمت 1250 تومان ارایه می‌شود.

تعرفه اینترنت با سرعت 1 مگابیت

اینترنت پرسرعت مخابرات

در این طرح نیز همانند تعرفه قبلی، انواع پرداخت مختلف وجود دارد که کمترین هزینه هر گیگابایت ترافیک متعلق به بسته 12 ماهه بوده که در آن مشتری مبلغ 300 تومان می‌پردازد. بیشترین مبلغ نیز متعلق به بسته یک‌ماهه بوده که هر گیگابایت ترافیک هزینه‌ای در حدود 800 تومان برای مشتری در برخواهد داشت.

تعرفه اینترنت با سرعت 2 مگابیت

اینترنت پرسرعت مخابرات

در این سرعت نیز کمترین مبلغ پرداختی برای هر گیگابایت ترافیک متعلق به بسته یکساله شرکت مخابرات بوده که کاربر برای هر گیگابایت مبلغی در حدود 550 تومان به این شرکت پرداخت می‌کند. بیشترین هزینه ترافیک نیز در بسته یک‌ماهه این سرعت است که هزینه 625 تومانی برای مشتریان این شرکت در بردارد.

تعرفه اینترنت با سرعت 3 مگابیت

اینترنت پرسرعت مخابرات

در این سرعت نیز بیشترین مبلغ پرداختی برای هر گیگابایت ترافیک چیزی در حدود 160 تومان در سرویس یک‌ماهه ارایه می‌شود. کمترین مبلغ پرداختی برای هر گیگابایت نیز 146 تومان بوده که در سرویس یکساله این سرویس فروخته می‌شود. به نظر می‌رسد تابحال این سرعت جز مقرون به صرفه‌ترین خدمات ارایه شده توسط مخابرات باشد.

تعرفه اینترنت با سرعت 4 مگابیت

اینترنت پرسرعت مخابرات

در این تعرفه از لیست خدمات شرکت مخابرات کمترین مبلغ پرداختی برای هر گیگابایت ترافیک در بسته یکساله است که عدد آن چیزی در حدود 580 تومان است. بیشترین مبلغ پرداختی نیز در بسته یک‌ماهه بوده که رقم پرداختی کاربر چیزی در حدود 670 تومان تعیین شده است. تفاوت فاحش موجود در تعرفه 3 مگابیت و 4 مگابیت عجیب به نظر می‌رسد. به احتمال فراوان تعرفه 3 مگابیت این شرکت به صورت جشنواره ارایه می‌شود.

تعرفه اینترنت با سرعت 8 مگابیت

اینترنت پرسرعت مخابرات

در این سرعت از تعرفه خدمات شرکت مخابرات ایران، کمترین مبلغ پرداختی برای هر گیگابایت ترافیک چیزی در حدود 485 تومان است و بیشترین مبلغ پرداختی کاربر نیز در بسته یک‌ماهه و با عددی در حدود 555 تومان تعیین شده است.

تعرفه اینترنت با سرعت 16 مگابیت

اینترنت پرسرعت مخابرات

این سرعت که در شرکت‌های مشابه سقف سرعت ارایه شده به کاربران است، در مخابرات نیز ارایه می‌شود که کمترین مبلغ پرداختی برای هر گیگابایت ترافیک در بسته یکساله و با مبلغ 400 تومان است. بیشترین مبلغ پرداختی برای هر گیگابایت نیز در بسته یکماهه و با مبلغ 457 تومان است.

تعرفه اینترنت با سرعت 20 مگابیت

اینترنت پرسرعت مخابرات

این سرویس و سرعت ارایه شده توسط مخابرات یک سرعت اختصاصی بوده که با حجم بسیار خوب و قیمت عالی به مشتریان فروخته می‌شود. در این سرویس مشتری می‌تواند با انتخاب بسته یکساله برای هر گیگابایت ترافیک چیزی در حدود 77 تومان بپردازد که یک رقم بسیار عالی است. همچنین بیشترین مبلغ پرداختی در بسته یک‌ماهه بوده که حدودا 85 تومان تعیین شده است.

تعرفه اینترنت با سرعت 30 مگابیت

اینترنت پرسرعت مخابرات

این سرویس نیز از جمله سرویس‌های اختصاصی و انحصاری شرکت مخابرات است که مشتریان این سرویس با پرداخت 78 تومان برای هر گیگابایت ترافیک، می‌توانند از سرعت مذکور استفاده کنند. بیشترین مبلغ پرداختی برای هر گیگابایت نیز در بسته یک‌ماهه و در حدود 85 تومان محاسبه شده است. گویا این شرکت تخفیف مورد انتظار را صرفا در افزایش سرعت اعمال کرده است.

تعرفه اینترنت با سرعت 50 مگابیت

اینترنت پرسرعت مخابرات

آخرین سرویس از سرعت‌های ارایه شده توسط شرکت مخابرات که البته در همه جا قابل عرضه نبوده و نیازمند بسترهای خاصی است، سرعت 50 مگابیت است که در این سرویس کاربران می‌توانند در بسته یکساله برای هر گیگابایت ترافیک مبلغی در حدود 75 تومان پرداخت کنند. همچنین بیشترین مبلغ پرداختی برای هر گیگابایت ترافیک در بسته یکماهه و در حدود 80 تومان تعیین شده است.

به طور کلی سرویس‌های ارایه شده توسط شرکت مخابرات در بسیاری از سرعت‌ها، نسبت به سایر شرکت‌ها مقرون به صرفه‌تر بوده و در صورتیکه کاربر بتواند هزینه‌های بالای یک میلیون تومان را متقبل شود، استفاده از سرعت‌های بالای این شرکت یک تجربه بی‌نظیر به نظر می‌رسد. به طور مثال در پلن 50 مگابیت با 2000 گیگابایت ترافیک ماهانه، به نظر می‌رسد کل حجم فایل‌های موجود در سایت‌های مختلف اینترنتی را می‌توان بدون مشکل دانلود کرد و از یک سرویس با کیفیت لذت برد!

قیمت‌های گفته شده در بالا بدون محاسبه 9 درصد ارزش افزوده بوده و بدیهی است رقم نهایی پرداختی کاربران بالاتر خواهد بود. همچنین اگر سوالی یا اشکالی در مورد مطالب ارایه شده و یا انتخاب سرویس داشتید، مشتاقانه آماده ارایه پاسخ هستیم.

لازم به ذکر است که در بسیاری از پلن‌های ارایه شده، نسبت تعرفه اینترنت بین الملل به داخلی یک به دو یا یک به چهار است و همه ترافیک گفته شده خارجی نیست.

بیشتر بخوانید: کدام سرویس اینترنت ADSL داتک مناسب است؟

79 دیدگاه
 1. Arash_rahmati می گوید

  مخابرات از همه گرون تره اصلا خوب نیست تعرفه هاش

  ۱۳۱
  ۳۰
 2. مهدی حاجیان می گوید

  تازگی ها مخابرات خیلی خوب داره کار میکنه و کیفیت خوبی داره

  ۴۶
  ۱۲۴
 3. n می گوید

  خیلی بده که از مخابرات حمایت و تبلیغ میشه با ارائه خدماتی که به این خلق اله میده

  ۹۵
  ۳۱
 4. محمد می گوید

  قطع و وصلش زیاده
  کسی هم رسیدگی نمیکنه

  ۱۲۴
  ۱۶
 5. سینا می گوید

  من یکی از مشترکین قدیمی مخابرات هستم چون مرکز مخابراتی منطقه ما فیبر نوری است از روی اجبار اینترنت مخابرات دارم نه سرعتی خوبی دارد نه خدمات خوب تازه در طرحهای جدید نسبت به برخی اپراتورها حجم کمتر ی ارائه می دهد.

  ۱۵۹
  ۱۰
  1. سینا می گوید

   اینو چطور توجیه میکنین؟من یه بسته رنگین نت خریدم.اندازش ۶۴ گیگ هست.بعد از هر مصرف مقدار زیادی حجم کم میشه.مثلا وقتی ۲۰ گیگ داشتم ۴ تا فیلم ۱ گیگابایتی برداشتم اما وقتی به میزان حجم نگاه کردم به جای ۱۶ گیگ حجم فقط ۲ گیگ مونده بود.مطمءنم هستم حک نشدم.حتی وقتی مودم خاموشه به نظر اینترنت مصرف میشه.حالا سوال اینجاست که آیا مخابرات علنا از ما دزدی میکنه؟

   ۹۳
   ۳
   1. ALI می گوید

    سلام
    حجمی که مخابرات میده برای استفاده از سایت ها داخلی هست یعنی میتوانید از سایت های نیم بها ۶۰GB و از دیگر سایت ها که نیم بها نیست به اندازه ۲۰ گیگ یعنی حجمی که خریداری میکنیم تقسیم بر ۴ باید بکنید برای سایت هایی که مصرف نیم بها ندارند

    ۱۹
    ۴
    1. عباس می گوید

     نه عزیزم اون حجمی که میده بین المللیه و برای سایت های خارجیه، اگه داخلی استفاده بشه نیم بها حساب میکنن، قائده و قانون فروش حجم محاسبه بین المللی اونه!

     ۸
     ۱
 6. علی می گوید

  سلام، جناب ذاکری من طی تماسی که با مخابرات داشتم طرح ۱۲۸ کیلوبیت پس از اتمام حجم مصرف منصفانه فقط برای استفاده از سایت های داخلی میباشد ولی شما به آن اشاره ای نداشتید، لطف میکنید این موضوع رو بررسی کنید؟
  و اینکه میشه لطف کنید یک مطلب راجع به اینکه کدام سرعت ها از کدام سرویس دهنده های اینترنتی در مقایسه با سایر سرویس دهنده های اینترنتی دیگر مقرون به صرفه تر میباشد رو ارائه کنید؟
  سپاس

  ۳۱
  ۹
 7. Mohammad می گوید

  خوبه ولی قیمتاش نسبت به بقییه شرکتا یکم گرونه

  ۴۳
  ۱۳
  1. عباس می گوید

   هم گرونه هم بی کیفیت، من سرعت ۱۶ گرفتم با همه ابزاری اندازهگیری کردم، تو اوجش به ۱.۵ بالاتر نمیرسه!
   بعد هم ظاهرش منصفانه هست و سرعتش به ۱۲۸ بایت میرسه، والا من ندیدم بالای ۱۰ کیلوبایت بره!

   ۴
   ۱
 8. سینا می گوید

  ۱۰ ماه پیش طرح یکساله همسفر ۳ رو خریدم و بعدش دیدم مخابرات این طرح های جدید رو آورد. بهم گفتن نمیتونی طرح اینترنتو الان تغییر بدی باید حداقل ۱۰ ماه ازش بگذره. بهرحال دیروز طرح ۲ مگ یکماهه خریدم و خوشحال از اینکه میتونم فایل های حجیم رو با سرعت ۲ مگ دانلود کنم ولی در کمال تعجب و ناباوری دیدم سرعت دانلود، ۲۵۰ کیلوبایت هست!!!! وقتی پیگیر شدم گفتن اینا سرعتشون همینقد بیشتر نیست! (یعنی یک هشتم سرعتی که خریداری کردم!!!!) این یعنی ۱۶۰ گیگ حجم اینترنت رو بشینی با حسرت نگاش کنی و نتونی ازش اونجور که میخوای استفاده کنی. یک فایل ۹۰۰ مگ رو یک ساعت دانلود میکنه….!
  ما هیچ! ما نگاه!

  ۱۲۶
  ۳۳
  1. احمد مسلم می گوید

   نمونه اش همین یک مسئولی نیست به سوالات و انتقادات مشترکین پاسخ بده

   ۵۹
   ۱۱
  2. بمهیس می گوید

   مگابیت با مگابایت فرق داره دوست بی سواد من
   لطفا اول مطالعه کنید بعد خرید کنید

   ۶۲
   ۱۳
  3. A.A می گوید

   داداش تو ۲مگابیت زدی انتظار داری سرعتش ۲مگابایت باشه اخه؟!!!!هر بایت۸بیته پس اگه نت سرعت۲مگابایت میخای باید ۱۶مگابیت بزنی

   ۴۹
   ۱۱
   1. A.E می گوید

    دوست عزیز یک مقدار تحقیق کنید بعد توهین کنید
    من یک سرویس ۸ مگابیت مخابرات دارم ولی سرعت داونلود حداکثر ۱۲۰ کیلوبایت هست اینرا چگونه توجیه میکنید ؟
    متاسفانه من هم در مناطقی هستم که مخابرات اینترنت اون منطقه را بصورت انحصاری دست گرفته.

    ۲۷
    ۶
  4. taitan می گوید

   ددوست عزیز سرعت اینترنت رو به بیت حساب میکنن نه به بایت هر بایت از هشت بیت تشکیل میشه یعنی سرعت دو مگابیت بر ثانیه تقسیم بر هشت

   ۲۴
   ۵
  5. علی می گوید

   دادا تو فرق کیلوبایت با کیلوبیت رو نمیدونی چرا میای نظر میدی؟؟ سرعتی که مخابرات میگه به کیلوبیت هست که اگه میخوای به کیلوبایت بدونی چقدر میشه باید تقسیم بر هشت کنی مثلا سرعت ۱۶ مگابیت یعنی ۲ مگابایت

   ۱۵
   ۲
   1. A.E می گوید

    مخابرات خطی را که میده بین هشت نفر تقسیم میکنه

    ۱۴
    ۵
  6. Negin23 می گوید

   سلام واقعا خوب گفتی منم طرح اقتصادی زدم ۲۶۰G با سرعت ۲ میگ واسه دانلود کردن یه فایل ۸۰۰ مگابایتی و حتی کمتر باید ساعتا بشینیم تا خیر سرمون دانلود بشه اونم با هزار بار قطع و وصل شدن نت ای کاش میشد این مشکلو حل کرد هر جا هم میری واست یه بهونه ای میارن

   ۱۹
   ۲
  7. علی می گوید

   سلام این سرعتایی که رو بسته ها مینویسن بر حسب mbمگابیت هستش و اینکه هر ۸ بیت میشه یک بایت پس شما با خریدن سرعت ۲ مگابیت ۲۵۰ کیلوبایت رو دریافت میکنید

   ۱۳
   ۲
  8. mohammad می گوید

   درسته چون سرعت اینترنت بر حسب مگابیت هست و سرعت دانلود بر حسب مگابایت برای تبدیل مگابیت به مگابایت باید اون رو تقسیم بر ۸ کنید دوست عزیز که میشه ۲۰۴۸ تقسیم بر ۸ مساوی ۲۵۶ کیلوبیت ولی متاسفانه شرکت ها برای سود بیش تر این مورد را توضیح نداده اند

   ۸
   ۱
  9. احمد می گوید

   واقعا باعث تاسف من طرح ۲مگ سالیانه ۱۶۰ گیگ خریدم ولی پشیمانم چون سرعت ۲۵۰ تا ۳۰۰کیلوبایت بیشتر نمیشه ومهمتر این که مودم خاموش است ولی حجم کم میکنه به هیچ وجه از مخابرات مشهدرضایت ندارم

   ۹
   ۱
  10. حمیدرضا می گوید

   خب عزیز جان سرعت ۲ مگابیت برثانیه معادل همون ۲۵۰ کیلوبایته دیگه !!! شوخی میکنی؟

   ۵
   ۲
  11. امیرعلی حقی نژاد می گوید

   دوست عزیز سرعت شما ۲ مگابیت بر ثانیه است نه ۲ مگابایت. هر بایت میشه ۸ بیت پس سرعت دانلود شما در تمامی موارد یک هشتم تعرفه میشه

   ۱
   ۱
  12. عباس می گوید

   به نظر من باید صداش رو ظبت میکردی هم در فضای مجازی منتشر میکردی و هم در دادگاه ازشون شکایت میکردی!
   من خودم یک مسئله اینجوری بود از طریق دیوان شکایت کردم حق رو دادن به من.

   ۴
  13. Saman می گوید

   بله دوست من…اینجا ایرانه و هر کی داره کار خودش رو میکنه و هیچ نظارتی تیست ..اینه که اسم ایران رو باید بذارن جنگل بی قانون..

 9. ناشناس می گوید

  سلام
  بهتره یه تحقیق انجام بدی چون سرعتت ۲مگا بیت که میشه همون ۲۵۶ کیلو بایت به بیت و بایت توجه کن و اگه طرحی که خریدی رو ببینی حجم داخلیت ۱۶۰ اما بین الملل ۴۰ گیگ یعنی یک به چهار در اصل در ماه همون چهل گیگ تو همه سایتا هم دانلو و هم آپلود میتونی استفاده کنی

  ۱۹
  ۳
  1. Davod می گوید

   😃😃😃
   جالب بود هیچوقت به این موضوع دقت نکرده بودم

   ۱۲
   ۲
 10. سحر می گوید

  سلام واسه من طرح غزال ٢ گیگ ۴ برابر ١٢ ماهه فعال کردن ، ولى ١ ماهه است بعد ٩٠ گیگ گفتن بین الملل ٣۶٠ گیگم حجم
  من به هواى این ٣۶٠ گیگ اینو فعال کردم الان مى گن این ٩٠ گیگ تموم بشه نت تمومه خب چیه قضیه ؟؟؟

  ۱۲
  ۱
  1. Mostafa می گوید

   سرعتش واقعا چهار برابر (یعنی ۸ مگابیت) هست؟ یعنی سرعت دانلود ۱ مگابایت هست؟

   ۲۰
   ۱
   1. مجید می گوید

    نه، دروغه، همون دو مگ هست

    ۷
    ۲۰
   2. عباس می گوید

    به خداوندی خدا من ۱۶ مگ گرفتم دانلودم از ۱.۳ ببیشتر ندیدم بره!

    ۴
  2. عباس می گوید

   جریانه نداره، دزدی شرعیه!

   ۳
 11. محسن می گوید

  من اینترنت نامحدود ۵۱۲ دارم میخوام طرح جدید غزال بگیرم ولی نمیدونم راست میگن سرعتش چقدره

  ۵
  ۸
  1. یحیی می گوید

   سلام بر شما محسن جان …
   دیگر مخابرات اینترنت نامحدود ندارد و این ویژگی خوب را ارائه نمی کند.
   من هم اینترنت نامحدود مخابرات را داشتم که با راهنمایی های اشتباه اینترنتم را حجمی کردم که واقعا پشیمانم و هیچ کاری هم نمی توان کرد.
   پس اصلا فکر بی خیال شدن اینترنت نامحدود و نکن

   ۹
   ۱
 12. kim می گوید

  سلام. من اشتباها بجای سرویس یک ماهه ۱۶۰ گیگ، سرویس یک ساله با مصرف منصفانه ماهی ۱۶۰ گیگ رو خریدم. حالا سوالم اینه که منظور از سرویس یک ساله مصرف منصفانه ماهانه ۱۶۰ گیگ دقیقا چیه؟
  یعنی من تا یک سال اینده هر ماه ۱۶۰ گیگ خواهم داشت یا در کل یکسال فقط ۱۶۰ گیگ؟ خواهشا اگر کسی اطلاع داره راهنماییم کنه

  ۸
  ۲
  1. سامی می گوید

   ۶۰‌گیگ‌ ترافیک داخلی داری اما در اصل ۴۰‌گیگ ترافیک داری چون اکثر چیزایی که ازش استفاده میکنیم مربوط به ترافیک خارجی هستش
   در کل تو یکسال ۱۶۰‌گیگ هم نداری فقط ۴۰‌گیگ داری
   بعدش باید پول بدی حجم بخری که واسه سالانه ارزونتر میفته

   ۶
   ۵
  2. Negin23 می گوید

   سلام خیر کل ۱۶۰ گیگ ترافیکتون واسه یکسالتون محاسبه میشه نه برای هر ماه

   ۳
   ۱
  3. عباس می گوید

   هر ماه ۱۶۰ گیگ به اسم داری ولی در اصل ۶۰ گیگم نداری!
   بعدش سرعت ۲ بگیری تا ۱۶ هیچ فرقی نداره! همشون یکی هستن!

   ۲
 13. نادر می گوید

  وضعیت اینترنت افتضاح سرعت افتضاح رفتار وجوابدهی اپراتورها افتضاح یعنی کلا افتضاح

  ۴۹
  ۲
 14. احسان می گوید

  سلام من میخوام اینترنت مخابرات فعال کنم نمیشه.توی سایت میرم شماره تلفن منزل رو میزنم بعد ی کد میده ک باید وارد کنم وارد میکنم دیگه صحفه بعد نمیره.کد رو هم یکبار انگلیسی وفارسی همه جوره آزمایش کردم ولی نمیشه…چجوری از مخابرات اینترنت بگیریم طرح هاش ک دیدم خوبه.طرف خونمون آسیاتک هم جوابگونیس مجبورم از مخابرات بگیرم.ولی نمیدونم چرا اینجوریه کسی میدونه بهم بگه.ممنون میشم کمک کنید……تشکر

  ۱۰
  ۲
  1. مسعود می گوید

   من تو مشهد به ۲۰۲۰ زنگ زدم ثبت نام کردم شما هم امتحان کن

   ۶
  2. Negin23 می گوید

   سلام شما هم میتونید با سامانه تلفنی ۲۰۲۰ تماس بگیرین و هم اگه صفحتون لود نمیشه با یه مرورگر دیگه امتحانش کنید.

   ۱
 15. سیامک می گوید

  سلام دوستان . غزال پس پرداخت۱۲ماهه۸M به همراه ۱۷۵ گیگ بین الملل یا۷۰۰گیگ داخلی (سرعت سرویس ۲ برابر) – ADSL این طرحی هست که من دوشنبه ۹۷/۰۹/۱۲ خریداری کردم . نحوه محاسبه حجم اینترنت مصرفی در گزارشات مصرفی به چه شکل هست . در قسمت کل حجم مصرفی مبنا ۷۰۰ گیگ هست یا ۱۷۵ گیگ . من به هوای ۷۰۰ گیگ حجم این طرح رو خریداری کردم . سه بار هم با اپراتورهای مخابرات صحبت کردم و گفتن که حجم من از ۷۰۰ حساب میشه اما قانع نشدم و خیلی مشکوک هستم .

  ۶
  ۴
 16. محمد می گوید

  ۲۰۱۹ هست تو کشور ما هنوز دارن ۵۱۲ و ۱ و۲ مگابیت میفروشن ………..اونم حجمی تازه …..

  ۳۱
  ۱
 17. Maryam می گوید

  سلام … من اینترنت ۵۱۲ دارم که هر دو ماه یکبار قبضش میاد رو خط تلفن برای خونه . الان فیبر نوری امده باید طرح دیگه بگیریم .بنظر شما کدوم طرح و با چه سرعتی که برابر با ۵۱۲ قبلی باشه بگیرم ؟؟؟

  ۹
  ۱
  1. Ali می گوید

   حالا فیبر نوری اومده برات هنوز دنبال ۵۱۲ فسیل شده ای ؟ کاش برای ما میومد.

   ۷
 18. علی می گوید

  من الان سرعت ۸ مگ یک ماهه خریدم ۵۰ هزار تومان

  سرعت دانلودم بزور به ۳۰۰ کیلوبایت میرسه من صبانت داشتم سرعت ۸ مگ میگرفتم سرعت دانلودم ۱ مگ میرسید

  ۱۴
  ۱
 19. Amin می گوید

  اقا نمیشه مثل همراه اول و ایرانسل فقط بسته بگیریم کاری به سرعتا نداشته باشیم. که لا اقل بدونیم خود adsl سرعت نداره یا همون بسته ها سرعتمون رو محدود میکنه… چون بنده بسته۵۱۲ گرفتم سرعتش افتضاح بود. دوباره۲مگ گرفتم اخرش تاثیری نذاشت

  ۵
 20. محسن می گوید

  با سلام سرویس غزال پیش پرداخت ۶ماهه-۲Mbps بهمراه ماهیانه ۹۰گیگ بین الملل یا ۳۶۰گیگ داخلی(سرعت سرویس ۴برابر) خریدم سرعتش کمه ولی حجم دانلود خوبه متاسفانه دیگه این طرح ها نیست. البته مجبورم مخابرات بخرم چون کابل نوری شده و شرکتهای دیگه ارائه سرویس ندارن چند سال پیش شاتل داشتم.واقعا انحصاری شده

  ۴
  ۱
  1. کیوان می گوید

   بله متاسفانه انحصاری کردن و کار مخابرات کیفیت بخشهای خصوصی را نداره

   ۶
 21. اسماعیل می گوید

  با سلام یه بسته پیش پرداخت به صورت اشتباهی یه ساله به مبلغ ۴۲۰ هزار تومن خریدم..میخواستم بدونم میشه از مخابرات لغوش کرد..؟

  ۲
 22. ناشناس می گوید

  میشه لطفا بهترین طرح مخابرات رو بهم معرفی کنید؟

  ۲
 23. NetGeek می گوید

  با چندتا از همسایه هاتون در ساختمون جمع بشین سرعت ۵۰ مگ را بگیرین بعد بین خودتون تقسیم کنید. توی تنظیمات مودم اصلی هم هر کسی ssid یا LAN خودش را داشته باشه با سرعت مشخص برای هر روتر متصل به مودم اصلی.
  سلامت باشید.

  ۳
  ۱
 24. امین می گوید

  یه سوال؟این میگن بایداشتراک بخری یعنی چی؟وبایدحتمابخری؟

  ۲
 25. کیوان می گوید

  الان هم انحصاری هست تو مخابرات بعضی مناطق پر تراکم مثل شهید بهشتی تهران اجازه فعالیت به بخش خصوصی را با قلدری نمیدن و سرویس بی کیفیت خودشان را به زور به خورد مشتری میدن.

  ۴
 26. علی می گوید

  چندین سال مشترک اینترنت نامحدود شرکت مخابرات میباشم الان چون بصرف نیست یکطرفه و اجباری، نامحدود رو به محدود تبدیل میکنه ، نظر مشتری چندین ساله مهم نیست ، عدالت و قانون مداری واقعا همینه ؟!!!

  ۱۴
  ۱
 27. نسیم می گوید

  بدتر از مخابرات اصلا وجود داره کارشناس هاشونم سواد درستی ندارن و بی تخصص- واقعا این پول ها درسته که میگیرن ؟؟

  ۱۶
  ۱
  1. Negin23 می گوید

   سلام مخابرات اوایل بهترین سرویس دهنده بودش بین کل سامانه ها اما الان دیگه توجهی به مشتریاشون که سابقه چند سال اینترنت نامحدود از سامانشون مثل بنده داشتیم نمیکنن.
   مهم واسشون پولیه که الکی الکی داره از جیب امثال منو شما میره تو جیباشون و از همه مهمتر کیفیت سرویس دهیشون پشتیبانیشونو … همه افتضاح شده

   ۱۳
 28. حسن می گوید

  من ده روزه که حجم ۱۵۰ گیگ با سرعت ۲ مگ گرفتم در حال حاظر فقط ۶۰ گیگش باقی مانده. یعنی ۹۰ گیگ تو ۱۰ روز استفاده شده. موارد استفاده هم در حد چرخی تو تلگرام و اینستاگرام دارم. قبلا رو همراه اول و ایرانسل داشتم قشنگ دارم حس میکنم ده برابر حجم خوری داره. مال همه اینجوریه؟ وایفای هم رمز داره و کسی دیگه استفاده نمیکنه.

  ۱۱
  ۱
 29. غلامرضا می گوید

  همه طرح ها آشغاله ولی از درد مجبوری چون قابلیت رانژه نداره همینو هم باید با التماس بخواهیم تازه اینم باید به سختی و با کلی سگ دو گیر بیاری.

  ۳
 30. غلامرضا می گوید

  ۲۰۲۰ رو که میزنی باید عدد ۱ را برای خرید شماره گیری کنی که تا یک رو میزنی اشغال میشه نزدیک دو ساعت امتحان کردم نشد. فک کردن اینترنت ۷/۵ گیگ ژاپن رو به مردم تحویل میدن.

  ۷
  ۱
  1. HOSSEIN می گوید

   برو تو همون سایت : /http://adsl.tci.ir/panel یوزر نیمت رو بنویس بعد برو تعویض سرویس بسته ت انتخاب کن .

   ۲
 31. HOSSEIN می گوید

  سلام …… عهههههههه از این اینترنت …… مال من قطع و وصل هم میشه ….. سرعتش بالا پایین میشه …… نابودم کرده ……. یهو تو بازی دارم با پینگ ۵۰ بازی میکنم میبینی شده پینگم ۸۰۰_۸۵۰_۹۰۰ …. اصلا پوکیدم با این اینترنتشون ……. حیف که روستای ما فقط ۲۰۲۰ ساپورت میکنه ینی اینترنتم رو عوض میکردم … گرون نیست که هست …. قطع و وصل نمیشه که میشه ….. بسته هاش متنوع نیس که هس …… اصلا حیف ما که داریم از شما ها استفاده میکنیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ۱۰
 32. نیگان می گوید

  بد ترینو افتضاح ترین قیمت و و جواب گویی و…………….. همین مخابرات است و بس

  ۶
 33. ... می گوید

  سلام ازماه دوم که مودم وای فای شارژ کردیم اضافه ی حجم باطل میشه یا به ماه بعد انتقال پیدامیکنه؟بسته ی من سرعتش ۱مگابایته و یکماهه

  ۱
 34. محمد می گوید

  این رو چطور توجیه میکنی
  سرعت اینترنت ۲ مگابیت
  ولی دانلود با سرعتی حدود ۹۰۰ تا ۱۳۰۰ کیلوبایت صورت میگره

 35. لیلا می گوید

  سلام
  من چندین سال هست که sdsl ، شرکت پیشگامان توسعه ، در کرج به شبدیز معروف است ، رو دارم
  بسته حجمی ، ۸ مگ رو خریداری میکنم
  جمعا ۶۸۰ گیگ است ، اما گاها خیلی اذیت میکنه
  قصد جمع اوری و مهاجرت ب مخابرات رو دارم
  اما متاسفانه مخابرات بسته حجمی ۸ مگ ، رو با حجم خیلی کمتر ارائه میدهد
  الان بین دو راهی موندم ، که ب مخابرات کوچ کنم ، یا روی شبدیز بمانم
  در ضمن رفتم مخابرات گفتن خط من ۴مگ رو ساپورت میکنه
  ممنون از دوستانی ک راهنمایی میفرمایند
  امروز بیست و ششم اذر نود و هشت

  ۱
 36. رضا می گوید

  با سلام من قبلا ۱۶۰ گیگ میگرفتم با سرعت ۲mg با مالیات کوفتی میشد قیمتش ۳۰ تومن الان میزنم بسته بین الملی میاره ۴۰ گیگ ۲۵ تومن با مالیات ۳۰ تومن جریانش چیه

  ۴
 37. احسان می گوید

  یک مسئول باوجدان پیدا نمیشه حق ما رو از این مخابرات بگیره؟؟؟ اینترنت با سرعت ۸ مگ خریدم سرعتش افتضاحه. با برنامه معتبر اسپید تست که کارشناس خودشان پیشنهاد داد تست می گیرم ۱مگ نشان میده، ولی تست سرعت سایت مخابرات ۸ مگ نشان میده!!! هربار زنگ میزنم ۲۰۲۰ میگه مودم را خاموش و روشن کن، بعدش فقط حداکثر یک روز سرعت خوبه دوباره افتضاح میشه. قبلش سرعت ۲ مگ داشتم با این سرعت ۸ مگ فرق نداره!
  بجای اینکه نظرسنجی از کیفیت خدمات خودشان بگذارند همش نظرسنجی از نحوه پاسخگویی این اپراتورهای بیچاره را می گذارند که هیچکاره اند، فقط پشت تلفن سوال جواب می دهند

  ۵
  ۱
 38. پوریا می گوید

  اینترنت مخابرات سرعت خیلی پایین و پشتیبانی بسیار ضعیفی داره الانم که قصد دارم اینترنت مخابرات جمع آوری کنم بعد از درخواست جمع آوری در کارتابل و یک هفته پیگیری تازه می گن تو این وضعیت کورونا باید به مرکز مخابرات مراجعه و حضوری درخواست جمع اوری اینترنت بدین.
  واقعا برای مخابرات خیلی متاسفم که اصلا درکی از شرایط نداره واصلا کرونا رو جدی نمیگیره.

  ۵
 39. محمد می گوید

  سلام من یه بسته اینترنت از مخابرات گرفتم ولی نمیدونم چطوریه وشرایتش چیه و اینکه حتی چقر هست لطفا راهنمایی کنید چطوری این چیز هارو بفهمم

 40. مینو می گوید

  کلاه بردار هز اینا مگه وجود داره؟
  به هر شکلی کلاه برداری می کنند
  بعد از نیم ساعت که منتظر اپراتور موندم پشت خط و صدای گویا که هی میگفت مدت زمان تقریبی انتظار فلان قدر
  بعد از پایان زمان انتظار قطع شد
  به همین راحتی سرکار میذارن وقت و پول آدمو میگیرن
  بی مسئولیت های بی وجدان

  ۶
 41. نرگس می گوید

  سلام دوستان کسی می‌دونه میتونم سرویس اینترنت مخابرات و از طریق سامانه عوض کنم یانه؟؟

  ۱
 42. Reza می گوید

  برو تو پنل مشترک مخابرات بزن رو خرید گزینه تغییر سرویس رو انتخاب کن

 43. Reza می گوید

  اگه اینترنتمو فیبر نوری کنم باید پول بدم

 44. حامد می گوید

  من از زیتل استفاده می ککنم سرعت ۶ مگابایت دارم خیلی همراضی هستم به شما هم ئیشنهاد می کنم خیلی راحت یه فایل ۲ گیگابایتی رو دو ۵ دقیقه دانلود می کنه

 45. سينا می گوید

  من با سرعت ۱۶ مکابیت دارم که انتظار میره سرعت دانش بشه دو مکابایت اما تو سریع ترین حالت بوده ۱.۳. متوسط هم حدود ۸۰۰. به نسبت تعداد مشترکا بهنای باند نداره مث خیابونا که به اندازه ماشینا جا نداره. همه جی به همه جی میاد.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم