نسخه آفلاین مترجم مایکروسافت به کمک هوش مصنوعی برای کاربران اندروید و iOS عرضه می‌شود

مایکروسافت امروز اعلام کرد که در حال کار روی نرم‌افزار مترجم خود (Microsoft Translator) به کمک هوش مصنوعی برای کاربران سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS است تا ویژگی‌های منحصربه‌فردی را در اختیار این کاربران قرار دهد.

در به‌روزرسانی جدید مترجم مایکروسافت قرار است پکیج‌هایی از زبان‌های مختلف و ویژگی‌های کامل‌تری به این نرم افزار اضافه شود تا به کمک هوش مصنوعی ترجمه قدرتمندتری را برای کاربران دو سیستم‌عامل اندروید و iOS  به ارمغان آورد و ترجمه را 23 درصد بهبود بخشیده و حجم پکیج‌های مختلف زبانی را تا 50 درصد کاهش دهد. همان‌طور که می‌دانید کاربران نرم‌افزار محبوب مترجم مایکروسافت برای ترجمه هر زبانی مجبور به دانلود پکیج‌های پرحجم به‌صورت جداگانه هستند پکیج‌های زبانی که تا پیش‌ازاین هوشمند نبوده و در ترجمه حداقل جملات نیز با اشکالاتی روبه‌رو می‌شدند، حالا مایکروسافت قصد دارد به کمک هوش مصنوعی نتایج بهتری از ترجمه را در اختیار کاربرانش قرار دهد.

علاوه بر اندروید و iOS گجت‌هایی با سیستم‌عامل ویندوز نیز به‌زودی از این به‌روزرسانی مترجم مایکروسافت بهره‌مند خواهند شد.

مایکروسافت هم‌چنین اعلام کرده که این به‌روزرسانی جدید امکان ترجمه سریع‌تر و هوشمندتر را برای کاربران مهیا می‌کند و مهم‌تر از همه اینکه کاربران اندروید و iOS قادر خواهند بود از مترجم مایکروسافت به‌صورت آفلاین استفاده کنند و ترجمه متون خود را بدون نیاز به اینترنت به این مترجم قدرتمند بسپارند.

گفتنی است Microsoft Translator مترجم مایکروسافت یکی از قدرتمندترین برنامه‌های ترجمه برای زبان‌های مختلف است که توسط شرکت خوش‌نام مایکروسافت ابتدا برای اندروید و سپس برای سایر سیستم‌عامل‌ها منتشر شده است. مایکروسافت ترنسلیتور با بهره‌گیری از یک سیستم منحصربه‌فرد و هوش مصنوعی بیش از 60 زبان مختلف را در سراسر جهان پوشش داده و ترجمه می‌کند و یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن ها در میان کاربران سیستم‌عامل‌های مختلف است تا جایی که بسیاری از دانشجویان، دانش آموزان و محققان از این مترجم استفاده کرده و متون خود را به زبان‌های مختلف ترجمه می‌کنند.

2 در مورد “نسخه آفلاین مترجم مایکروسافت به کمک هوش مصنوعی برای کاربران اندروید و iOS عرضه می‌شود”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH