در تابستان پرستاره هواوی جایزه درو کنید

هواوی یکی از شرکت‌هایی است که علیرغم اقدام‌های غرض ورزانه سیاستمداران آمریکا علیه ایران، پا از بازار کشورمان پس نکشیده و توانسته تا با ادامه خدمات خود، کاربران را از امکانات بسیار مناسب در زمینه تلفن‌های همراه مطمئن سازد. این شرکت مانند همیشه اثبات کرد که احترام بالایی برای کاربران خودش قائل است و این بار با فرا رسیدن فصل داغ سال یعنی تابستان، یک جشنواره دیگر را به راه انداخته است.

پیش‌ از این جشنواره‌های هواوی را بارها تجربه کرده بودیم و عید سال 1397 نیز جشنواره هواوی با جوایز بسیار جذاب خود توانست تا کاربران زیادی را به‌سوی این برند بکشد. با این‌ وجود جشنواره تابستانه هواوی یا به قول خود این شرکت، تابستان پرستاره هواوی می‌تواند تعداد بیشتری از کسانی که قصد خرید تلفن همراه دارند را برای خرید محصولات هواوی متقاعد سازد.

جوایز با ارزش تابستانه

هواوی اعلام کرده که با خرید یک تلفن همراه از میان لیست محصولات منتخب این شرکت، می‌توانید شانس بردن جوایزی بسیار جذاب را داشته باشید. این جوایز شامل ده‌ها هواوی P20 پرو، چندین پاور بانک، ترازوی هوشمند، بسته‌های خدماتی و چندین و چند جایزه دیگر هستند.

این جشنواره در بازه زمانی بین دوم تیر تا چهارم مردادماه انجام می‌شود و میزبانان آن کلان‌شهرهای مختلفی مانند تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و غیره هستند. البته این موضوع به این معنی نیست که شما نمی‌توانید از سایر شهرها در این رخداد شرکت داشته باشید، بلکه تنها به این معنی است که قرعه کشی به‌صورت فیزیکی در این شهرها صورت می‌پذیرید و شما نیز می‌توانید از هر شهری برنده جوایز تابستان پرستاره هواوی باشید.

جوایز به‌صورت هفتگی به کاربران ارایه می‌شوند و به‌این‌ترتیب هر هفته شاهد یک قرعه کشی کامل و اهدای جوایز متعدد به کاربران خواهیم بود.

چگونه در جشنواره تابستان پرستاره هواوی شرکت کنیم؟

برای این‌که بتوانید در این قرعه کشی شرکت کنید باید ابتدا یک تلفن همراه هواوی را خریداری نمایید. برای این کار فهرست زیر به‌عنوان تلفن‌های همراه مجاز برای شرکت در جشنواره مطرح شده‌اند:

هواوی میت 10 پرو
هواوی میت 10
هواوی میت 10 لایت
هواوی نوا 3e
هواوی Y7 پرایم مدل 2018
هواوی Y5 پرایم مدل 2018

پس از خرید محصول می‌توانید در سیستم مربوطه ثبت‌نام کرده و پس‌از آن در قرعه کشی شرکت کنید. اگر بیشتر از یک تلفن همراه خریداری کرده‌اید نیز نیازی به نگرانی نیست زیرا هواوی به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند سه بار شانس حضور در این جشنواره را داشته باشند. برای این کار نیز کد ملی فرد خریدار به‌عنوان محور در نظر گرفته می‌شود و به همین دلیل نیز یک کد ملی نمی‌تواند بیشتر از 3 بار در قرعه کشی تابستان پرستاره هواوی شرکت داشته باشد.

این قرعه کشی می‌تواند در شرایطی که بسیاری از شرکت‌های دیگر از بازار ایران پا پس کشیده‌اند، نشان دهنده احترام بالای هواوی برای خریداران باشد و با توجه به تناسب قیمت و کیفیتی که از محصولات این شرکت سراغ داریم، می‌توان گفت که خرید یک محصول هواوی می‌تواند یک شانس برای زدن دو هدف با یک تیر باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر نیز کافی است به وب‌سایت Huaweistars مراجعه کنید و مواردی مانند زمان‌بندی باقی مانده تا قرعه کشی بعدی و اطلاعات قرعه‌کشی‌های انجام شده را در اختیار داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH