آپدیت اندروید ۹ برای نوکیا ۸ سیروکو با قابلیت پشتیبانی از ARCore و بهبود عملکرد دوربین

جاهو سارویکاس، رئیس واحد محصولات نوکیا اخیرا توئیتی منتشر کرده که برای مالکان اسمارت‌فون نوکیا 8 سیروکو شنیدنی خواهد بود. وی وعده داده که گوشی پرچم‌دار فعلی کمپانی در قالب به‌روزرسانی اندروید P 9.0 از ویژگی‌های جدید و جالبی بهره‌مند خواهد شد.

یکی از کاربران ناراضی نوکیا در توئیتی از این برند انتقاد نموده و اعلام کرده است که نوکیا به‌منظور ارایه قابلیت‌های ضروری از جنبه نرم‌افزاری برای بزرگ‌ترین و جدیدترین اسمارت‌فون رده‌بالای خود یعنی نوکیا 8 سیروکو هیچ‌گونه تلاشی انجام نمی‌دهد. سارویکاس سریعا به این گلایه پاسخ داد و خاطرنشان کرد که تیم توسعه‌دهندگان مشغول کار بر روی بسیاری از ویژگی‌های جدید شامل پشتیبانی از ARCore و تجربه مناسب‌تر دوربین هستند. این تغییرات به صورت OTA و همراه با اندروید P 9.0 عرضه خواهند شد.

“پیش‌تر یک بسته به‌روزرسانی برای دوربین منتشر شد و در آینده نزدیک نیز از تجارب جدید دیگری در قالب اندروید P بهره‌مند خواهید شد. بعلاوه از قابلیت ARCore و ویژگی‌های دیگری نیز پشتیبانی می‌شود. مشخصه فیس‌آنلاک هنوز در محصولات ما ارایه نشده است و ما همچنان مشغول ارزیابی ایده‌ها هستیم.” جاهو سارویکاس- 31 آگوست 2018

سارویکاس همچنین می‌افزاید که کمپانی HMD پیش‌تر یک به‌روزرسانی ضروری دوربین را برای اسمارت‌فون خود ارایه کرده و علاوه بر آن به‌دنبال فعال‌سازی قابلیت فیس‌آنلاک در آینده‌ای نزدیک است.

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان