مدیرعامل تخفیفان: رشد 100 درصدی را برای سال 97 محقق می‌کنیم!

این روزها یک خبر بسیار بزرگ در رسانه‌های مختلف اقتصادی و شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که یک بانوی ایرانی توانسته برای اولین بار جایزه کارآفرین جوان کنفدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه را از آن خود کند.

نازنین دانشور، مدیرعامل تخفیفان مدیر کارآفرینی است که این روزها اکوسیستم استارتاپی کشور به او می‌بالد و در بحبوحه وضع بد اقتصادی به یک بارقه امید تبدیل شده است.

به گزارش آی‌تی‌رسان، نازنین دانشور، مدیرعامل سایت تخفیف گروهی تخفیفان که البته این روزها بیشتر از یک سایت تخفیف گروهی به فروشگاهی از خدمات و کالاهای تخفیف‌دار مختلف تبدیل شده است، در نشست خبری خود به مناسب دریافت جایزه کارآفرین جوان کنفدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه توضیحاتی را پیرامون وضعیت تخفیفان و آینده کاری این پلت‌فرم خدماتی آنلاین ارائه کرد که در ادامه گزارشی از آن را تقدیم شما می‌کنیم.

تخفیفان

دانشور ابتدا به رشد موجود در مجموعه تخفیفان اشاره کرد و گفت: ما جزو اندک مجموعه‌هایی هستیم که با وضع اقتصادی فعلی هدف‌گذاری رشد 100 درصدی را انجام داده‌ایم و در سال‌های اخیر معمولا رشد 100 یا بالاتر از آن را تجربه کرده‌ایم که برای سال 97 و با تمام مشکلاتش هم قسم شدیم تا بتوانیم این رشد را محقق کنیم و برای سال 98 نیز به دنبال کسب این مقدار از رشد هستیم.

مدیرعامل این مجموعه خدماتی که جایزه دریافت شده را به عنوان یک افتخار برای اکوسیستم کشور عنوان کرد و گفت: وقتی صحبت از این جایزه و مسابقه شد فکر نمی‌کردم که به این مقدار بزرگ باشد و بتواند توجهات را به سمت من و ایران جلب کند ولی بعد از اینکه توانستم این جایزه را از آن خود کنم به این فکر کردم که این جایزه در شرایط بد اقتصادی فعلی به عنوان یک بارقه امید عمل خواهد کرد و باید به کل اکوسیستم تبریک گفت.

وی در ادامه افزود: ما در حال حاضر بیش از 170 نیروی مستقیم داریم که البته در 8 ردیف شغلی جدید نیز در حال جذب نیرو هستیم. ما در مدت فعالیت خود بیش از 40 هزار کسب و کار مختلف را درگیر کار خود کردیم و توانستیم فروش‌های بسیار زیادی را برایشان ایجاد کنیم. ما عملا تبدیل به یک هاب برای ارائه خدمات شدیم و تمرکز ویژه‌ای در حوزه گردشگری خواهیم داشت.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون مشکلات پیش رو و بحث‌هایی پیرامون فیلترینگ کسب و کارهای اینترنتی گفت: ما در حال حاضر با مشکلات فراوانی روبرو هستیم که بزرگترین آن‌ها مجوزهایی است که متاسفانه بدون دلیل باید اخذ کنیم. در حالیکه ما یک پلت‌فرم ارائه خدمات هستیم ولی در اغلب موارد بایستی راسا اقدام به دریافت مجوز کنیم. حتی با وجود اینکه برای دریافت انواع مجوزها مشکلی نداشتیم ولی به طور مثال در بحث تور خارجی عملا بدون اینکه راه‌کاری به ما ارائه کنند، ما را از عرضه این محصول پرفروش و پرطرفدار منع کرده‌اند!

مدیرعامل تخفیفان در پاسخ به سوال خبرنگار آی‌تی‌رسان پیرامون رمز موفقیت این شرکت در باقی ماندن چندین ساله در عرضه رقابت، علیرغم وجود و ظهور رقبای بسیار زیاد گفت: یکی از نقاط تمایز ما تصمیم گیری درست در زمان‌های حساسی بود که پیش رو داشتیم. سعی کردیم در هر مرحله از فعالیت به درستی اوضاع را مدیریت کنیم و تصمیم‌هایی را بر اساس اصول و روش‌های درست اتخاذ کنیم و نگاه بلندمدتی به کارمان داشته باشیم که به نظرم این مهمترین رمز موفقیت ما بود.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار آی‌تی‌رسان پیرامون روند تغییر ماهیت سایت‌های تخفیف گروهی به فروشگاه‌ها و واسطه‌گری تخفیف گفت: به هر حال ماهیت اصلی تخفیف گروهی به دلایل قانونی برای ما امکان‌پذیر نشد ولی در حال حاضر آن ماهیت دیگر کاربرد چندانی ندارد و حالا قدرت چانه‌زنی ما و فروش ما بسیار بالاتر از آن ماهیت اولیه است و به راحتی می‌توانیم فروش‌های چند صد و چند هزارتایی را برای فروشگاه‌ها تضمین کنیم.

دانشور در پایان این نشست از برنامه ورود تخفیفان در سرمایه گذاری روی کسب و کارهای نوپا خبر داد و گفت که به زودی خبرهای جدیدی از این مجموعه خواهیم شنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

کاریزما