4 دلیل برای آنکه اسنپ کیو را بازی کنید!

اسنپ کیو (SnappQ) یکی از بازی‌های پرطرفدار در بین کاربران ایرانی است که چندی پیش توسط تیم اسنپ آغاز به کار کرد و در طی مدت زمان کوتاهی توانست تا طرفداران زیادی برای خودش به‌دست بیاورد.

در این بازی که در ساعات مشخصی از شبانه روز آغاز می‌شود، در هر مرحله چندین سوال ۳ گزینه‌ای برای حاضران مطرح شده و هر فرد با پاسخ صحیح در زمان ۱۰ ثانیه، به مرحله بعدی رفته و در صورت پاسخ اشتباه حذف می‌شود. سوالات به طور معمول از سطح بسیار آسان آغاز شده و به تدریج سخت‌تر می‌شود. مبلغی هم در ابتدا به عنوان جایزه بازی در نظر گرفته می‌شود (مثلا ۵ میلیون تومان) که در انتهای بازی بین کسانی‌که پاسخ صحیح داده باشند، تقسیم می‌شود و در صورتی که این مبلغ بالای ۲۰هزار تومان باشد، آن‌ها می‌توانند با استفاده از شماره شبای حساب خود، درخواست دریافت بدهند.

چندی پیش نقدی بر این بازی نوشتیم و دلایلی که نباید اسنپ کیو را بازی کنید، برای شما مطرح کردیم. البته همان موقع هم قول دادیم تا از مزایایش نیز بگوییم تا با سبک و سنگین کردن هر دو بخش، تصمیم به انتخاب بگیرید. البته می‌توان حدس زد با توجه به یوزرهای آنلاین بسیار زیاد اسنپ کیو، این بازی به قدری جذابیت دارد که بخواهید گه گداری به سراغش رفته و شانس خودتان را با اطلاعات عمومی‌تان بسنجید.

۱- هم فال است و هم تماشا!

از آنجایی که این مسابقه همراه با جایزه نقدی است، شاید تصور کنید که پیش شرط حضور و یا برنده شدن، خرج کردن باشد و یا حتی مثل اپلیکیشن‌هایی چون برنده باش، مجبور به خرج‌های میلیونی هستید، در صورتی که در اسنپ کیو نیاز به صرف هیچ هزینه‌ای برای برنده شدن ندارید، اگر به اطلاعات عمومی خودتان ایمان دارید، پس می‌توانید تلاشی به رایگان نمایید. البته برای دریافت یک شانس اضافه در هر نوبت بازی، بایستی اسنپ کیو را به دیگران معرفی کرده و یا هزینه اندکی جهت جان اضافه بپردازید (۳۵۰۰ تومان). با استفاده از کد معرف itresan در هنگام نصب بازی، این جان اضافه به شما تعلق خواهد گرفت.

این رو هم بخون:

۲- فرصتی برای تقلب نیست!

شاید ترس بسیاری از افراد در این نوع از مسابقات، تقلب سایر شرکت کنندگان از طرق مختلف است، حالا باگ نرم‌افزاری باشد یا استفاده از سرچ گوگل فرقی ندارد، این کار می‌تواند حق سایرین را تضییع کند. در اسنپ کیو خوشبختانه به علت آنکه ماهیت پخش برنامه به‌صورت زنده صورت می‌گیرد، پس امکانی برای مسایلی چون هک کردن بازی یا دسترسی زودتر به سوالات وجود ندارد. ضمن آنکه مدت زمان بسیار کوتاه ۱۰ ثانیه‌ای عملا امکان جستجوی اینترنتی را هم ناممکن کرده است.

۳- سرعت بالای برنامه شما را راضی می‌کند!

زمانی که نزدیک به ۱۰۰هزار نفر هم زمان آنلاین بوده و مشغول تماشای یک اجرای اینترنتی هستند، بسیاری با این تردید روبه‌رو می‌شوند که شاید سرورهای بازی کند شده و به مشکل بخورند. در چندین تجربه‌ای که ما با اینترنت اپراتورها داشتیم، تقریبا هیچ گونه مشکل قطعی یا کندی مشاهده نشد، از سوی دیگر چون سوالات به صورت متنی بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود، حتی اگر موفق به دیدن اجرای ویدیویی هم نشوید باز سوالات هم‌زمان با سایرین برای شما پخش خواهد شد.

۴- شکل مسابقه بسیار ساده اما در عین حال سرگرم کننده است!

احتمالا زیاد پیش آمده که شما وارد یک مسابقه شده اما به دلیل گیج شدن از قوانین و یا عقب ماندن از سایر شرکت کنندگان، از خیر آن رقابت گذشته و دیگر به سراغش هم نیامده‌اید. اما در اسنپ کیو، هیچ نیازی به کسب مهارت خاص در بازی کردن نداشته و هر زمان هم که وارد شوید، قادر به رقابت کردن با سایرین خواهید بود. تنها چیزی که برای بازی در اسنپ کیو نیاز دارید، اطلاعات عمومی با مقداری شانس است تا بتوانید لحظات مفرحی را تجربه نمایید.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم