والپیپرهای جدید سامسونگ برای پوشاندن سوراخ دوربین سلفی گلکسی اس 10

شرکت سامسونگ در پرچمدار جدید خود یعنی گلکسی اس 10 به جای فناوری بریدگی صفحه‌نمایش (Notch) از تکنولوژی هول پانچ استفاده کرده که در آن دوربین سلفی دستگاه در داخل نمایشگر قرار دارد. بستگی به سلایق مختلف، ممکن است شما از این فناوری سامسونگ خوشتان بیاید یا از آن متنفر باشید. سامسونگ در روزهای اول برای پوشاندن قسمت سیاه که محل قرارگیری دوربین سلفی بوده، از تصاویر زمینه (Wallpaper) مشکی برای این گوشی استفاده می‌کرد.

اما سرانجام این غول کره‌ای به‌جای مبارزه با این سوراخ، تصمیم گرفت که از والپیپرهای جدید و بامزه خود برای پوشش دوربین گلکسی اس 10 استفاده کند.

این حرکت هوشمندانه سامسونگ اولین باری نیست که برای پوشاندن سوراخ دوربین گوشی استفاده می‌شود. قبلا هم این شرکت والپیپرهایی مخصوص این مشکل را منتشر کرده بود اما باید قبول کرد که والپیپرهای قبلی به اندازه والپیپرهای جدید، جذاب نبودند.

سامسونگ این تصاویر را در توییتر خود به اشتراک گذاشته است و شاید این والپیپرها ارزش نگاه کردن را داشته باشند. بنابراین اگر شما هم از پرچمدار جدید سامسونگ استفاده می‌کنید، می‌توانید از فروشگاه تم‌های سامسونگ این تصاویر را خریداری و استفاده کنید. اگر تمایلی به پرداخت هزینه برای این تصاویر ندارید، می‌توانید از والپیپرها و طرح‌های رایگان که در اینترنت به‌وفور یافت می‌شوند، بهره‌مند شوید.

هنوز مشخص نیست که سامسنوگ تا چه مدتی از فناوری هول پانچ در محصولات خود استفاده خواهد کرد، اما این تصاویر زمینه جالب و هوشمندانه می‌توانند از سوراخ بالای گوشی شما به عنوان یک مکمل بامزه استفاده کنند.

شما می‌توانید از طریق این لینک در توییتر از تصاویری که سامسونگ برای پوشاندن سوراخ دوربین استفاده کرده، دیدن کنید.

منبع Ubergizmo
پیام بگذارید