nik

همراه اول در دوشنبه سوری تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان می‌دهد!

همراه اول این ماه هم در قالب طرح «دوشنبه سوری» به مشترکین خود تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد.

همراه اول به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی مشترکانش، آخرین دوشنبه هر ماه با ارائه هدایای «دوشنبه سوری» به استقبال آنها می رود.

اگر شما هم علاقه مند به شرکت در این طرح فراگیر و منتفع شدن از مزایای بسته های اینترنت رایگان یک روزه هستید، کافی است دوشنبه پایان هر ماه با شماره گیری #۵۴*۱۰۰* از پیشنهادهای «دوشنبه سوری» همراه اول، لذت ببرید.

در همین راستا قرار است سومین دوشنبه سوری در تاریخ دوشنبه 27 اسفند ماه برگزار شود؛ هدایای در نظر گرفته شده برای این دوشنبه سوری نیز بسته های دیتا یک تا 100 گیگابایت یک روزه (5 صبح تا 5 عصر) است که به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری با شماره گیری کد دستوری فوق الذکر، به صورت تصادفی تعلق می گیرد.

لازم به ذکر است تمامی مشترکین از ساعت 00:00 روز دوشنبه 27 اسفند تا ساعت 23:59 فرصت دارند با شماره‌گیری کد دستوری مذکور بسته خود را فعال کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 دیدگاه
 1. mosen می گوید

  برو نت داغونتو درست کن اون اگهی تلویزیونی هم بردار که سرعته فلان داری چون هنوز تو کل شهر تهران هم نمیتونی یک سرویس
  ۴G plus واقعی ارائه بدین اون تیم پشتیبانی داغونتون هم کلن عوض کنید چون یکنفرشون مهندس که هیچ متخصص هم نیستن بیشتر دزد هستن چون انگار این انتنهای سکتور را میگیرن سمت محل منزل خودشون که سرعت برا خودشون باشه چرا باید فقط بعضی محلهای خاص در تهران سرعت و کیفیت اینترنت همراه اول خیلی خوب باشه و هیچ مشکلی هم نباشه؟
  حالا شما خرفت تشریف دارین یا اینکه مردم…. باز صد رحمت به ایرانسل داشته باشه میگه دارم نداشته باشه مگن نمیشه نداریم دمشون گرم

  موافقم ۴
  مخالفم ۲

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.