خبرهایی ناراحت کننده از گلکسی S5 و گلکسی F سامسونگ!

Galaxy S52

خیلی‌ از ما برای آمدن نسخه جدید کهکشان سامسونگ یعنی گلکسی S5 لحظه شماری می‌کنیم. محصولی که برخلاف نسخه‌های پیشین خود، با تحولی عظیم روبه‌رو شده و قصد دارد که به محصولات سامسونگ، جانی دوباره ببخشد. خبرهای جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهند تاریخ معرفی و عرضه گلکسی S5 به عقب افتاده و این محصول، در ماه مارس همانند نسخه پیشین خود معرفی خواهد شد.

فردی در توئیتر مدعی شده است که گلکسی S5 در نمایشگاه MWC 2014 شهر بارسلون معرفی نخواهد شد و این محصول، در تاریخ 1 می به فروش رسانده می‌شود. بنابراین باید تاریخ زمان معرفی نسل جدید پرچم‌دار گلکسی S5 را ماه مارس ( زمانی که نسخه پیشین گلکسی S، یعنی گلکسی S4 معرفی شده بود!) عنوان کرد.

متاسفانه خبر بد دیگری نیز درباره سری گلکسی وجود دارد؛ گلکسی F نسخه فلزی گلکسی S5 سامسونگ نخواهد بود بلکه نسخه فلزی کهکشان سال گذشته سامسونگ، یعنی گلکسی S4 است. فردی به نام Eldar Murtazin در توئیتر گفته که گلکسی F نام تجاری نسخه فلزی S4 نخواهد بود و یک نام رمز برای آن، است. پسوند “F” برروی نام این محصول، مخفف عبارت “فشن” یا “مد” بوده و احتمالا این نسخه بسیار گران قیمت،است!

با این حال، باید گفت که گلکسی S5 تا قبل از معرفی نسل بعدی گلکسی نوت سامسونگ، پرچم‌دار سامسونگ باقی خواهد ماند و گلکسی F، تنها یک محصول اشرافی است که بیش از حد، گران قیمت است!

ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.