تا 10 روز آینده اینترنت رایگان 40 مگابیتی از مخابرات بگیرید!

با همه گیر شدن اینترنت همراه و فعالیت بی نظیر اپراتورها، عملا شرکت‌های ارایه دهنده اینترنت ADSL و اینترنت ثابت با مشکلات فراوانی روبرو شده‌اند که شرکت مخابرات ایران از جمله شرکت‌های فعال در این زمینه بوده که با پیشنهادی جذاب وارد الکامپ شده است.

این رو هم بخون:

به گزارش آی‌تی‌رسان، سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در مصاحبه‌ای گفت: به تازگی سرویس جدیدی را با عنوان سرینو راه اندازی کردیم که برای تمامی مشترکین خود فعال خواهیم کرد. این سرویس با حداقل سرعت 40 مگابیت در اختیار دو میلیون کاربر ما قرار خواهد گرفت که تا 10 روز آینده عملیاتی می‌شود.

این سرویس جدید با توجه به امکانات VDSL و تانوما (سرویس فیبرنوری شرکت مخابرات ایران) به مشترکین ارایه خواهد شد چرا که سرویس‌های قدیمی عملا برای بسیاری از کاربران مشکل ساز بوده و نهایتا تا 16 مگابیت سرعت خواهند داشت که تنها 16 درصد مشترکین به همچین سرعتی دسترسی دارند ولی در سرویس‌های جدید این اعداد حداقل به 4 برابر خواهند رسید.

1 دیدگاه
  1. منصور دراج می گوید

    سلام،ببخشید این اختلال فقط در این جمعه نبود ،در بیشتر جمعه ها وجود داشت .در ضمن حدود چند ماه است که اصلا اینترنت ما درست کار نمی کند و ما دیوانه شدیم .وبه شرکت مخابرات گزارش کرده ایم .اما هیچ فایده ای ندارد .راستی ما که ادعا می کنیم که درون آوری موشک و ماهواره قدرتمند هستیم ،پس چرا در اینترنت اینقدر ضعیف هستیم .ممنون.

    ۴

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم