با قابلیت جدید توییتر دیگر نگران مزاحمت‌های دایرکت مسیج نباشید!

توییتر می‌خواهد فیلترهای خاصی برای دایرکت مسیج شبکه اجتماعی خود طراحی نماید. مشکل استفاده از شبکه‌های مجازی و داشتن پروفایل عمومی در این شبکه‌ها آن است که برخی‌اوقات با مزاحمت افراد ناشناس روبه‌رو می‌شویم. این مزاحمت‌ها می‌توانند اشکال مختلفی داشته باشند؛ مثلا در قالب کامنت‌هایی که در زیر پست‌ها گذاشته می‌شوند یا پیام‌هایی که مستقیما و به‌طور خصوصی برای شخص ارسال می‌گردند.

در حال‌حاضر، برخی از پلت‌فرم‌های شبکه اجتماعی، مجهز به ابزارها و قابلیت‌هایی شده‌اند که کامنت‌های آزاردهنده را بلاک می‌کنند، اما در مورد پیام‌های خصوصی چطور؟ خبر خوش برای کاربران توییتر اینکه، این شرکت به‌زودی فیلتر خاصی را طراحی خواهد کرد که شما را در مخفی نگه داشتن درخواست‌های ارسال پیام‌ خصوصی، یاری خواهد رساند.

توییتر

این فیلترها قرار است کلمات خاصی را جستجو کنند که ممکن است آزاردهنده به نظر برسند. گرچه این ابزار شما را به‌طور کامل از مزاحمت‌ها محافظت نخواهد کرد، اما لااقل بخشی از آنها را فیلتر خواهد نمود. البته این نوع پیام‌ها به‌طور کامل مخفی نخواهند شد، بلکه اگر کاربری تمایل به دیدن آنها داشته باشد، می‌تواند آنها را در فولدری به نام additional messages پیدا کرده و پاسخ‌شان را بدهد.

قابلیت مذکور فعلا در حال تست شدن بوده و نسخه نهایی آن ممکن است کمی متفاوت از ورژن فعلی آن باشد.

منبع ubergizmo
  

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم