اسمارت‌فون تاشوی میت X هواوی با تراشه کایرین 990 و دوربین‌های سری P30 عرضه خواهد شد

پس از آن‌که شرکت سامسونگ ناچارا عرضه گلکسی فولد را به تاخیر انداخت و به منظور افزایش دوام این هندست، بخش‌هایی از آن‌را مورد بازبینی مهندسی مجدد قرار داد؛ هواوی نیز عرضه رقیب مستقیم دستگاه سامسونگ یعنی گوشی میت X خود را به تعویق انداخت و بر این اساس، نخستین اسمارت‌فون تاشوی کمپانی چینی احتمالا در ماه نوامبر عرضه خواهد شد. چنان‌چه برای اطلاع از اقدامات هواوی پیرامون میت X و دلایل بروز وقفه‌ای طولانی پیش از عرضه نهایی این هندست به بازار کنجکاو هستید؛ در این‌صورت بایستی بدانید که هواوی احتمالا برخلاف رقیب کر‌ه‌ای خود صرفا به اعمال تغییرات ظاهری اکتفا نکرده و در عوض، ارتقا برخی مشخصه‌های داخلی میت X را مدنظر قرار داده است.

بدین‌ترتیب هندست فوق با تراشه معرفی نشده کایرین 990 عرضه خواهد شد. اسمارت‌فون‌های میت 30 و میت 30 پرو نیز از همین تراشه بهره خواهند برد. بعلاوه چیدمان اولیه دوربین‌های میت X نیز دست‌خوش تغییر شده و حسگرهای دوربین پشتی هواوی میت 20 با سنسورهایی مشابه انواع به‌کارگیری شده در اسمارت‌فون جدیدتر هواوی P30 جایگزین خواهند شد. این پدیده بدان معناست که دوربین اصلی در عوض استفاده از مدل رنگی RGB از RYYB استفاده می‌کند.

بنابراین هواوی با عرضه دیرهنگام میت X احتمالا ثابت خواهد کرد که انتظار کشیدن مشتریان برای خرید این اسمارت‌فون، توجیه‌پذیر بوده است؛ چرا که این هندست با سخت‌افزاری به‌مراتب جدیدتر روانه بازار خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH