گوگل پیکسل 4a در کنار اسمارت‌فون‌های پیکسل 4 رونمایی خواهد شد

آیا امکان آن وجود دارد که شاهد رونمایی از اسمارت‌فون گوگل پیکسل 4a بسیار زودتر از موعد مقرر باشیم؟ آیا “بسیار زودتر” به معنی همزمان بودن رونمایی از این هندست با اسمارت‌فون‌های پیکسل 4 خواهد بود؟ تمامی این سوالات با یافتن چند اسم رمز در کدهای اپلیکیشن دوربین گوگل به وجود آمده است.

9to5Google با جست‌وجو در این نرم‌افزار ارجاعاتی به دستگاهی با نام needlefish (منقار ماهی) یافته است. همچنین نام‌های coral (مرجان) و flame (شعله) نیز یافت شده‌اند که بر اساس شنیده‌ها به ترتیب اسم رمز اسمارت‌فون‌های پیکسل 4 و نسخه XL محسوب می‌شوند. این که needlefish قبل از اشاره به کوالکام مورد استفاده قرار گرفته، موجب به وجود آمدن حدسیات فراوانی شده است. برخی ابراز می‌کنند با توجه به نام کوالکام، باید منتظر یک دیوایس اندرویدی مجهز به پردازنده کوالکام باشیم.

گوگل پیکسل 4a

در واقع چند ماهی می‌شود که اسامی گفته شده بدون آن که کاملا مشخص باشد به چه چیزی اشاره می‌کنند، در مطالب و اخبار مورد استفاده قرار می‌گیرند. باید این نکته را نیز مد نظر داشت که تنها حدود پنج ماه از رونمایی و عرضه پیکسل 3a و نسخه XL این گوشی می‌گذرد، پس رونمایی از میان‌رده‌ای دیگر چندان معقول به نظر نمی‌رسد. با این وجود برخی منابع پیش از این اعلام کرده بودند که بر اساس برنامه‌ریزی‌های گوگل، قرار بوده از دو اسمارت‌فون میان‌رده حال حاضر شرکت کنار پرچم‌داران رونمایی شود.

با این تفاسیر شاید شرکت در نظر دارد ضمن رونمایی از گوگل پیکسل 4a در کنار پرچم‌داران سال جاری خود، پایه‌گذار رویه‌ای باشد که در سال‌های آینده به صورت مرتب ادامه پیدا خواهد کرد. در سال‌های اخیر شرکت‌های پیشرو در زمینه گوشی‌های هوشمند مانند اپل و سامسونگ، در رونمایی‌های خود از سیاستی مشابه استفاده می‌کنند. در هر صورت، در حال حاضر نمی‌توان با اطمینان از برنامه‌های آینده گوگل صحبت کرد. طبق پیش‌بینی‌ها اسمارت‌فون‌های پیکسل 4 و مدل XL در اواسط اکتبر رونمایی می‌شوند. قطع به یقین با نزدیک شدن به موعد گفته شده، خبرهای بیشتری در مورد گوگل پیکسل 4a منتشر خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان