کاربران چقدر از آی‌پدهای اپل راضی هستند؟!

اپل در حال‌حاضر آی‌پدها را تقریبا برای همه افراد ارایه می‌کند و حالا بررسی جدیدی نشان می‌دهد که مشتریان، صرف‌نظر از اینکه چه مدل تبلت آی‌پد انتخاب کنند، به احتمال خیلی زیادی از خریدشان رضایت کامل خواهند داشت.

مطابق بررسی جدید موسسه American Customer Satisfaction Index که در آن، بیش از ۱۲۵۰۰ نفر در فاصله زمانی بین سپتامبر سال ۲۰۱۸ و آگوست ۲۰۱۹ مورد پرسش قرار گرفته‌اند، اپل یکبار دیگر در زمینه رضایتمندی مشتریان مقام نخست را کسب کرده است.

اپل در بخش «پی‌سی»، به‌خاطر کامپیوترهای دسکتاپی مک و همچنین لپ‌تاپ‌های مک‌بوک، به امتیاز رضایتمندی ۸۳ از ۱۰۰ دست یافته است. این رتبه که با امتیاز شرکت در سال ۲۰۱۸ برابری می‌کند، دو پوینت بالاتر از امتیاز امسال سامسونگ در این بخش است. سامسونگ امسال با از دست دادن یک پوینت، امتیاز ۸۱ از ۱۰۰ را از آن خود کرده و در جایگاه دوم قرار گرفته است.

ACSI می‌گوید که سامسونگ در بخش تبلت به لطف گلکسی تب S4 و گلکسی تب S5e همچنان در رتبه دوم بعد از اپل قرار دارد. تبلت‌های جدیدا معرفی شده گلکسی تب S6 طبیعتا جزو این بررسی نبوده‌اند، اما این دستگاه پتانسیل آن را دارد که رتبه شرکت را در سال بعد ارتقا دهد. امتیاز کلی سامسونگ، مجموع امتیازهای تبلت و کامپیوترهای دسکتاپی است که مورد دوم در حال‌حاضر از نظر رضایتمندی پیشتاز است.

در رتبه سوم نیز، آمازون با فاصله بسیار زیادی قرار دارد که فقط در بخش تبلت رقابت می‌کند. سری تبلت‌های فایر این شرکت امتیاز رضایتمندی ۷۹ از ۱۰۰ را دریافت کرده‌اند که همچنان عالی است، اما نسبت به سال ۲۰۱۸، سه پوینت افت داشته است.

مشتریان آمریکایی بیشترین رضایتمندی را در مورد کامپیوترهای دسکتاپی با امتیاز ۸۱ از ۱۰۰ داشته‌اند. تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌ها به‌طور مشترک با امتیاز ۷۷ از ۱۰۰ در جایگاه دوم قرار گرفته‌اند. البته لازم به گفتن است که تبلت‌ها قبلا امتیاز رضایتمندی ۸۰ از ۱۰۰ را کسب کرده بودند.

منبع phonearena

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم