همکاری سامسونگ با سازندگان فیلم جنگ ستارگان جهت افزایش فروش محصولات کهکشانی!

با افتتاح شبکه دیزنی پلاس، بسیاری از طرفداران فیلم‌های جنگ ستارگان، به تماشای سریال Mandalorian خواهند نشست. از طرف دیگر مدت زمان زیادی به اکران فیلم جنگ ستارگان: خیزش اسکای والکر باقی نمانده است. ظاهرا سامسونگ با اطلاع کامل از این موضوع، در فکر آن است تا فروش محصولات کهکشانی خود را با استفاده از کهکشان جنگ ستارگان بالا ببرد.

شرکت کره‌ای به تازگی اعلام کرده است که در تعطیلات همکاری تازه‌ای را با استودیوی لوکاس فیلمز آغاز می‌کند. در حال حاضر نتیجه‌ این همکاری یک ویدیوی تبلیغاتی 60 ثانیه‌ای است که محصولاتی را از سامسونگ نشان داده و ارجاعاتی نیز به جنگ ستارگان دارد. داستان از این قرار است که پسرکی سعی در قانع کردن پدرش برای نجات یک سگ از نوع چوباکا (نام یکی از شخصیت‌های جنگ ستارگان) دارد. در ابتدای کار پدر از این کار خودداری می‌کند، اما پسر پیامی به گلکسی تب S6 پدر می‌فرستد. در واقع او به قدری سگ را دوست دارد که تصویری از آن را در گلکسی واچ اکتیو 2 پدرش قرار می‌دهد.

همکاری سامسونگ با جنگ ستارگان

در نهایت پدر قبول می‌کند، اما دیگر برای نجات سگ دیر شده است و خانواده دیگری این حیوان را گرفته است. در هر صورت، در محل نگهداری حیوانات حیوان دیگری وجود دارد که شباهت زیادی به یکی دیگر از شخصیت‌های سری جنگ ستارگان دارد و این گونه به نظر می‌رسد که این گربه، حیوان دست‌آموز جدید پسرک خواهد شد. سامسونگ در خصوص این همکاری گفته است: “داستان این ویدیو در مورد خانواده‌ای است که با استفاده از محصولات گلکسی رویای تعطیلات خود را به واقعیت بدل می‌کند. این ویدیو نشان می‌دهد، با استفاده از گلکسی نوت 10، مدل پلاس، واچ اکتیو 2 و تب S6 می‌توان اکوسیستمی به وجود آورد که محالات را ممکن می‌سازد.”

Stephanie Choi، مسئول تیم فروش شرکت، نیز ابراز می‌دارد: “محصولات گلکسی سامسونگ برای دنبال کردن اشتیاق و علاقه ساخته شده است و طرفداران جنگ ستارگان از جمله علاقه‌مندترین طرفداران هستند. ما همیشه به دنبال روش‌هایی هستیم تا تجربه کار با موبایل را بهبود ببخشیم و با اکران جنگ ستارگان: خیزش اسکای والکر در ماه دسامبر، فرصتی عالی پیش روی خود برای یکی کردن کهکشان‌ها دیدیم؛ بهترین دیوایس‌های کهکشان و بهترین داستان کهکشان.”

سامسونگ اعلام کرده است که این ویدیوی 60 ثانیه‌ای تنها شروع کار است و این همکاری ادامه پیدا خواهد کرد. شرکت قول داده است با نزدیک شدن به زمان اکران آخرین نسخه از سری جنگ ستارگان، شگفتانه‌های بیشتری برای کاربران خود و طرفداران دنیای جنگ ستارگان داشته باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
5 دیدگاه
 1. kia R ash می گوید

  فقط چون به اسم گلکسی‌یاش میاد و گرنه کره و چه به این کارا

 2. sami می گوید

  خوراک اینجور ایده‌هاس دیگه سامسونگ همکاری خوبیه به نظرم

 3. mahdi می گوید

  حالا این شروع کارش بوده. سامی جام فیلم باز شده

 4. mani می گوید

  سامی ام جنگ ستارگان باز شدههه

 5. ali می گوید

  سامسونگ به هر دری میزنه بیشتر بفروشه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان