آپدیت اندروید 10 برای گلکسی S10 سامسونگ منتشر شد

سرانجام، شرکت سامسونگ نسخه پایدار اندروید 10 را به همراه رابط کاربری One UI 2.0 برای مدل‌های آنلاک اسمارتفون گلکسی S10 منتشر کرد. البته انتشار این آپدیت به بازار ایالات متحده آمریکا محدود شده است. فرآیند انتشار بروزرسانی مدل‌های قفل شده نیز در هفته گذشته به پایان رسید. این موضوع برای اولین بار در تاریخ سامسونگ رخ داده و کره‌ای‌ها در کوتاه‌ترین زمان آپدیت اندروید 10 را برای مد‌ل‌های آنلاک خانواده پرچمدار سری گلکسی S منتشر کرده‌اند. به نظر می‌رسد که سامسونگ این مدل‌ها را برخلاف گذشته فراموش نکرده و آن‌ها را نیز در اولویت قرار داده است.

تغییر موضع سامسونگ در قبال مدل‌های مخصوص اپراتور‌ها و مدل‌های آنلاک به وضوح مشاهده می‌شود؛ البته کمتر کسی در آمریکا به سراغ مدل‌های آنلاک تلفن‌های هوشمند می‌رود. هرچند، فرآیند انتشار آپدیت برای مدل‌های آنلاک تا ماه‌ها پس از انتشار برای مدل‌های قفل شده به طول می‌انجامید.

آپدیت اندروید 10 با حجم 2 گیگابایت برای تلفن‌های گلکسی S10+ ،S10 و S10e منتشر شده است، اما تکمیل شدن فرآیند و ارسال آن به تمامی کاربران به صورت مرحله به مرحله خواهد بود. این آپدیت با شماره نسخه G97*U1UEU2CSKP عرضه شده است و پچ امنیتی دسامبر 2019 نیز در کنار آن قرار دارد.

رابط کاربری One UI 2.0 نیز تابع تمامی امکانات اندروید 10 بوده و سیستم جدید ژست‌های حرکتی، امکانات سامسونگ برای بهره‌گیری از حالت تاریک سیستم، فیلمبرداری از صفحه‌نمایش، بهبود قابلیت تشخیص چهره و بهتر شدن دوربین را شامل می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا