با پیشگامان اینترنت دوباره قطع نمی شود

یک سوال ثابت که این روزها در ذهن خیلی از افراد شکل گرفته است.  به عنوان مهمترین دلیل تبدیل شدن این سوال به یک دغدغه ذهنی بزرگ فقط می توان یک پاسخ یافت: “قطعی اینترنت در دنیای کاملا دیجیتال عصر حاضر به هیچ وجه قابل درک و پذیرفتن نیست.” اختلال اینترنت تعداد زیادی از امور زندگی روزمره را به راحتی مختل می کند.

براساس آخرین طرح آمارگیری برخورداری خانوارها و استفاده ی افراد از فناوری اطلاعات و ارتباطات که توسط مرکزآمار ارائه شده است، بیشترین سهم کاربرد در ایران اینترنت مربوط به حضور و فعالیت در شبکه های اجتماعی می باشد. براساس این آمار حدود 30 درصد از مردم ایران از اینترنت برای برقرای ارتباط به صورت متنی، صوتی و تصویری  استفاده می کنند. اینترنت این روزها آرامش و دلگرمی خیال خانواده‌هاییست که در شهرها و حتی کشورهای مختلف و با مسافت های زیاد از هم زندگی می‌کنند. این خانواده ها با استفاده از اپلیکیشن های ‌های پیام‌رسان  با یکدیگر در تماس می باشند و راه ارتباط آنها به هم فقط این تماس های صوتی و تصویری و متنی است.. در نتیجه بی اینترنت ماندن می تواند آرامش یک خانواده را به راحتی به هم بزند.

چک کردن ایمیل و پیام و اخبار از شبکه های اجتماعی و وب سایت های مختلف جز اولین کارهایی است که هر فرد در ابتدای روز با هدف آگاهی از خبرهای روز کشور و حتی جهان انجام می دهد.

جستجوی اطلاعات از طریق اینترنت راه کسب علم و دانش را مرتفع ترکرده است و همانطور که از آمار می توان دید در جایگاه دومین رده کاربرد اینترنت در کشورمان نیز قرار گرفته است. فعالیت بسیاری از کسب و کارها بدون اینترنت عملا غیر ممکن شده است. آمارها نشان می دهد که بسیاری از نقل و انتقال های مالی این روزها فقط از طریق اینترنت انجام می شود.  داشتن یک اینترنت ثابت مطمئن یا همان ADSL  برای جلوگیری از همه این اتفاقات و برای رفع مشکل نگرانی قطعی اینترنت به یک وسیله ضروری برای زندگی تبدیل شده است.

زندگی در دنیای بدون اینترنت هیچ تفاوتی با زندگی در تاریکی مطلق ندارد.  در مواقع اضطراری و یا مواقعی که اینترنت همراه بدون آمادگی قبلی شما با اختلال مواجه می شود، قطعا داشتن یک اینترنت مطمئن ثابت در منزل یا محل کسب و کارمی تواند یک اطمینان خاطر یا دلگرمی بزرگ برای حفظ ارتباط باشد.

پیشگامان از جمله شرکت های اینترنتی است، که با درک تمام نیازهای مشترکین،  با قول یک اینترنت ثابت با کمترین قطعی و اختلال سرویس های ADSL را ارائه می کند. علاوه بر سرویس های متنوع، سرویس منحصر به فرد پرترافیک این شرکت با اینترنت بین الملل۵۰۰۰گیگ معادل ۱۵۰۰۰گیگ اینترنت داخلی، این روزها توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

با این حجم ترافیک، پیشگامان هیچ دغدغه ای نه تنها برای داشتن یک اینترنت مطمئن بلکه حتی برای تمام شدن ترافیک سرویس نیز باقی نگذاشته است.

برای دریافت این سرویس با نصب و راه اندازی رایگان و یا سایر سرویس های اختصاصی پیشگامان با پشتیبانی ویژه 24 ساعته می توانید به راحتی از همین صفحه با یک کلیک خرید کنید و یا اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید با شماره 1577 تماس بگیرید.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و آی‌تی‌رسان در تهیه آن نقشی نداشته است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا