عملکرد حذف نویز ایرپاد پرو اپل پس از بروزرسانی نرم‌افزاری ضعیف می‌شود

طبق گزارش کاربران، عملکرد حذف نویز هدفون بی‌سیم ایرپاد پرو شرکت اپل پس از بروزرسانی ضعیف می‌شود. حتی این عملکرد با آپدیت‌های جدیدتر، ضعیف‌تر هم می‌شود. مشکل مذکور، پس از انتشار آپدیت نسخه 2B588 در ماه نوامبر سال گذشته میلادی ایجاد شد و پس از آن نیز اپل با انتشار بروزرسانی نسخه 2C54 سعی کرد تا مشکل مربوط به این عملکرد را حل کند. اما مدتی بعد، انتشار این آپدیت به دلایل مختلفی توسط کوپرتینونشین‌ها متوقف شد. همین موضوع باعث شد تا همه توجهات به سمت این مشکل باشند.

حذف نویز ایرپاد پرو

متاسفانه،  کاربران ایرپادهای اپل هیچ کنترلی برروی آپدیت‌های نرم‌افزاری این هدفون‌ها ندارند. زیرا پس از متصل شدن آن‌ها به شارژ، آپدیت‌ فریم‌ور به صورت خودکار برروی هدفون نصب می‌شود. در نتیجه، هیچ راهی برای دانگرید و استفاده از فریم‌ور‌های قدیمی وجود نخواهد داشت.

هنگامی که ایرپاد پرو خود را به اسمارتفون اپلی خود متصل کنید، می‌توانید با مراجعه به منوی تنظیمات آیفون از نسخه فعلی نرم‌افزار ایرپاد مطلع شوید.

گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر عمدی بودن اقدام ضعیف‌ شدن عملکرد حذف نویز ایرپاد پرو از سوی اپل وجود دارد، زیرا این اقدام می‌تواند برای جلوگیری از ایجاد عوارض عملکرد فوق، مانند کاهش سردرد صورت گرفته باشد.

منبع MSPoweruser

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم