ویژه برنامه ویدیویی برترین محصولات سال 2019

برنامه زندگی و تکنولوژی – معرفی برترین محصولات سال 2019، به دلیل اتفاقات پیش آمده در هفته های گذشته با چند هفته تاخیر پخش شد و با احترام تقدیم می شود به درگذشتگان و خانواده های داغ دار حوادث هفته های گذشته در ایران.

این برنامه توسط حسین عالیان با همکاری مدیران وب‌سایت‌های تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، به ترتیب حروف الفبا:
آرش افراسیابی (mobile.ir)، عرفان باستانی (gadgetnews.net)، شهریار بارانی (shahrsakhtafzar.com)، افسانه پناهی (sakhtafzarmag.com)، محسن صحافی (farnet.io)، علی صدرالدینی (click.ir) و پیمان گلکار (itresan.com) با همراهی کارشناسان حوزه فناوری از جمله شهروز چرکچی، آریا کرنافی و رضا عالیان به عنوان کمیته داوران، تهیه و تولید شده است.

بررسی و انتخاب محصولات با توجه به ورود آن ها به بازار ایران و مهم‌تر از آن، بررسی محصول توسط رسانه بوده و شرکت داده نشدن محصولات دیگر در این رویداد به منزله بد بودن آن ها نخواهد بود.

جایزه

به پاس همراهی شما خوبان بناست تا به قید قرعه به 15 نفر از بینندگان و مشارکت کنندگان این برنامه هدایایی از سوی هواوی و گیگابایت اهدا شود. به همین منظور از شما بیننده محترم در خواست می‌شود تا به صفحه @h.alian در اینستاگرام رفته، آن را و زیر پست همین ویدیو در آن صفحه، 3 نفر از دوستان‌تان را منشن کنید و شانس خود را برای برنده شدن در این قرعه کشی امتحان نمایید.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم