عرضه نرم‌افزار ویژه برای همخوانی آیفون 5s با ساعت هوشمند پیبل

1-6

ساعت هوشمند پیبل به عنوان یکی از برترین ساعت‌های هوشمند جهان محسوب می‌شود و در شرایطی که اپل از خلاء ساعت هوشمند رنج می‌برد عرضه نرم‌افزار ویژه برای همخوانی آیفون 5s با ساعت هوشمند پیبل یک خبر خوب برای دارندگان این مدل از آیفون است.

 

سیستم ویژه این نسخه از آیفون به کمک پردازنده M7 به دارندگان آن اجازه می‌داد که با کمک گوشی خود فعالیت‌های انجام شده را ردیابی نمایند، این چیپ کوچک به دارنده دستگاه اجازه می‌داد موارد ساده ولی مهمی مانند تعداد قدم‌‌ها و میزان تحرک بدن را محاسبه کند. این امکان با ترکیب شدن با امکانات ویژه ساعت هوشمند پیبل می‌تواند این گوشی را یک گام به جلو ببرد.

 

البته مدتی است به شدت شایعه ساعت هوشمند اپل با نام iWatch جدی و جدی‌تر می‌شود ولی تا زمان عرضه این ساعت مسلما مدل آیفون 5s دیگر به عنوان یک دستگاه به‌روز و اخرین مدل محسوب نخواهد شد و به همین دلیل نیز امکان نصب این نرم‌افزار به دارندگان این گوشی این امکان را می‌دهد تا به‌صورت کامل از مزایای داشتن یک ساعت هوشمند بهره‌مند شوند.

 

استفاده از امکانات ساعت‌های هوشمند بر روی آیفون به علت شرایط ویژه محصولات اپل یعنی عدم اجازه نصب نرم‌افزارهای مستقل بر روی آن‌ها موجب شد ت ایده تلفیق امکانات ساعت هوشمند پیبل با امکانات ویژه کنترل حرکتی در این گوشی مطرح شود.این نرم‌افزار که Movable نام دارد به دارندگان این دو دستگاه امکانات نوین و مدرنی عرضه خواهد نمود تا با کمک آن بتوانند از خروجی ویژه و جذاب سیستم‌عامل iOS برای بهینه‌سازی نرم‌افزاری این ساعت هوشمند استفاده نمایند.

 

با این نرم‌افزار می‌توانید از امکانات تنظیم اختصاصی نیز بهره‌ ببرید، برای نمونه بر اساس تنظیمات شخصی شما می‌توان زمان‌بندی به‌روز رسانی نمایش تعداد گام‌ها را تغییر داده و تعداد دقایق مورد علاقه و مطلوب خود را برای آن تنظیم کنید. البته این مزایا موجب نخواهد شد تا نتوانید از امکانات این ساعت به‌صورت مجزا بهره‌ببرید و می‌‌توانید هر وقت خواستید با غیر فعال نمودن این نرم‌افزار به‌صروت عادی از امکانات ساعت هوشمند پیبل استفاده نمایید.

 

نرم‌افزار Movable در حال حاضر بر روی بازار نرم‌افزاری اپل قابل دسترسی است و دارندگان ساعت پیبل می‌توانند برای دانلود آن به صورت مستقیم اقدام کنند. این امر ممکن است به فروش بیشتر هر دو دستگاه منتهی گردد. شایان ذکر است که ساعت هوشمند پیبل در نوع خود یکی از بهترین‌های است و در انواع مختلفی و با ظاهرهای متنوع عرضه می‌شود  تا کاربران مختلفی بتوانند به خرید آن ترغیب شوند.

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.