آموزش حذف مخاطب در واتساپ

اگر شما نیز رفتاری مشابه سایر مردم داشته باشید، آنگاه احتمالا گوشیتان نیز پر از شماره‌هایی بوده که هیچ‌گاه نه با آن‌ها تماس گرفته و نه پیامکی در بینتان ردوبدل شده است. در همین رابطه، این بار قصد داریم تا به آموزش حذف مخاطب در واتساپ بپردازیم. البته لازم به ذکر است که بگوییم، اگر این کار را در واتساپ خود انجام دهید، آنگاه آن شخص از گوشی شما نیز حذف خواهد شد. همچنین اگر پیش‌تر نیز با مخاطب حذف شده، مکالمه‌ای صورت گرفته باشد، آنگاه در چت‌های موجود، شماره وی جایگزین نامش می‌شود.

به احتمال زیاد، مخاطبین مختلفی از تعمیرکار گرفته تا دوستانی که دار فانی را وداع گفته‌اند، در گوشی شما وجود دارند. به همین دلیل، شاید هر بار که واتساپ خود را باز می‌کنید، ده‌ها مخاطب بلااستفاده را نیز مشاهده کنید.

حال دلیلش هر چه که باشد، در هر صورت با حذف مخاطبین بدون استفاده، می‌توانید در حق خود، لطف کنید. در ادامه به شیوه انجام این کار در اپلیکیشن واتساپ می‌پردازیم.

این مطلب را نیز بخوانید: افزودن مخاطب در واتس‌آپ چگونه انجام می‌شود؟

شیوه حذف مخاطب در واتساپ

  1. واتساپ را بر روی گوشی اندروید و یا آیفون خود باز کرده و سپس گزینه “Chats” را لمس کنید. در ادامه باید آیکون مداد را در گوشه بالا سمت راست، انتخاب کنید.
  2. مخاطب موردنظر خود (جهت حذف) را لمس کنید. در ادامه باید بر روی نام وی در بالای صفحه، ضربه بزنید.
  3. در گوشه بالا سمت راست صفحه، کلمه “Edit” را لمس کنید.

گزینه “Delete Contact” را انتخاب کنید.

مجددا در پنجره ظاهر شده جهت تأیید اقدام خود، باید بر روی گزینه “Delete Contact” ضربه بزنید.

البته با حذف مخاطب در اپلیکیشن مخاطبین گوشی خود نیز می‌توانید چنین کاری را انجام دهید. بدین ترتیب، مخاطب موردنظر از واتساپ شما نیز حذف خواهد شد.

منبع businessinsider
ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان