سرمایه‌گذاری سنگین دیجی‌بایت در منطقه خلیج‌فارس

دیجی‌بایت در جدیدترین سرمایه گذاری مالی خود با همکاری ZelaaPOS قصد دارد تا همکاری‌های جدیدی را با امارات متحده عربی در زمینه مصرف و خرج کردن دیجی‌بایت آغاز کند. دیجی‌بایت هم اکنون در کنار رمز ارزهایی مانند ترون، بیت‌کوین و اتریوم از ZPAY استفاده می‌کند.

هم اکنون دیجی‌بایت برای مردم ایالات متحده آمریکا به راحتی قابل دسترسی و استفاده است. ZPAYae می‌تواند به راحتی کلید بازکردن قفل رمز ارزها برای خاورمیانه باشد. آنها قرار است ماموریت رمزارزنگاری امارات متحده عربی را به سرانجام برسانند.

برنامه‌های اصلی دیجی‌بایت

ZPAYae در تلاش برای ایجاد یک شبکه مالی سریع‌تر، روان‌تر و امن‌تر است. با ZPAYea امکان انتقال درهم امارات نیز به سادگی وجود خواهد داشت و در آینده‌ای نزدیک چندین ارز فیات دیگر نیز تنها با یک کلیک یا با سرمایه گذاری مستقیم ZPAE برای بهره‌مند شدن از منافع زیاد خلیج فارس و کشورهای حاشیه آن در دسترس خواهد بود.

برای شفافیت مالی شورای همکاری خلیج فارس به کشورهای حاشیه خلیج فارس اشاره دارد. ZPAYae در حال استقرار پایانه‌های فروش در سراسر امارات متحده عربی برای ارتقای نقش و قابلیت‌های ZPAE و ایجاد درآمد بیشتر آن منطقه است.

تمام این برنامه نشان می‌دهد که دیجی‌بایت در مسیر درستی برای استقرار خوب در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس قرار دارد.

خب شرایط نشان می‌‌دهد که پتانسیل خلیج فارس بسیار زیاد است. برآورد می‌شود که در این منطقه 54 میلیون نفر با ارزش خالص تجمعی 3 تریلیون دلار و بیشتر حضور داشته باشند. این حجم از دارایی در کشورهای عربی با روش‌های قدیمی و سنتی اداره و مدیریت می‌شود و حال آنها در تلاشند تا دیجیتال سازی آن ‌را به غیرمتمرکزترین حالت ممکن انجام دهند.

بنابراین پس از به نتیجه رسیدن این پروژه، شهروندان قادر خواهند بود بدون نیاز به هیچ موسسه مالی و یا شخص ثالثی دارایی خود را در هر زمان به راحتی مدیریت کنند.

دیجی‌بایت ماموریت دارد تا بسیاری از خلاهای موجود در دنیای شرکت‌ها را با ادغام یا نوآوری‌های خود پر کند. باید دید که آنها در سال 2021 به دنبال چه پروژه‌هایی هستند.

رودی بوومن در توییتی در خصوص دیجی‌بایت مینویسد:

دیجی‌بایت شکاف موجود در دنیای شرکت‌ها را پرخواهد کرد. یک پروژه غیر متمرکز اپن سورس با بهترین ویژگی‌های فنی و در سطح جهانی که توسط بسیاری از کشورها و شرکت ها پشتیبانی می‌شود، رمز موفقیت آنهاست.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید