عیدانه آی‌تی‌رسان: معرفی سه اپلیکیشن یادگیری زبان انگلیسی در سال جدید

شرایط امسال عید برای همه ما در کشور متفاوت است، متاسفانه هنوز تاریکی منحوس ویروس کرونا بر جهان سایه افکنده و ما نیز باید تعطیلات نوروزی یک سال دیگر را در قرنطینه خانگی بگذرانیم، سال پیش همه تا حدودی در شوک شیوع ویروس کرونا بودیم و برنامه درستی برای استفاده از تعطیلات عید نداشتیم، اما امسال می‌توانیم بسیار بهتر از خانه نشینی و زمان ارزشمندمان بهره ببریم.

ما در آی‌تی‌رسان در این راه همراه شما خواهیم بود و هر روز کتاب، فیلم، بازی، مستند، اپلیکیشن، انیمیشن و… جدیدی را به شما معرفی می‌کنیم که بدون نیاز به خروج از خانه قابل دانلود هستند و می‌توانید در این تعطیلات دو هفته‌ای از آن‌ها استفاده کنید.

بسیاری از ایرانی‌ها در آغاز سال نو برنامه‌های مختلفی برای خود می‌چینند و می‌خواهند در طول سال چندین کار مفید انجام دهند. یکی از محبوب‌ترین اهداف برای سال جدید، یادگیری یک زبان خارجی است. تعداد زیادی از ایرانی‌ها هر سال تصمیم می‌گیرند که یک زبان جدید مانند زبان انگلیسی را یاد بگیرند اما در اجرای این کار و یادگیری زبان ناکام می‌مانند.

رفتن به آموزشگاه‌های زبان با توجه به دور بودن مسیرها و ترافیک و البته هزینه‌های سرسام‌آور آن‌ها، گزینه محبوبی محسوب نمی‌شود، بنابراین بهتر است زبان را در خانه و به وسیله تلفن همراه خود یاد بگیریم. تلفن همراه همیشه در دسترس است و در خانه، در مسیر، در محل کار، در مهمانی و یا هر مکان دیگری، اگر چند دقیقه وقت اضافه داشتیم، می‌توانیم به اپلیکیشن‌های محبوب آموزش زبان مراجعه کنیم و چند نکته از زبان انگلیسی یا زبان‌های دیگر را یاد بگیریم.

اگر شما هم در سال 1400 به دنبال یادگیری زبان انگلیسی یا تقویت زبان خود هستید، با این مطلب و معرفی سه اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی همراه ما باشید:

اپلیکیشن یادگیری زبان انگلیسی Doulingo

نمی‌توان از اپلیکیشن‌های یادگیری زبان انگلیسی صحبت کرد و نامی از برنامه Doulingo به میان نیاورد. Doulingo تقریبا بهترین و محبوب‌ترین برنامه یادگیری زبان انگلیسی در سراسر جهان است. البته در اپلیکیشن Doulingo می‌توانید زبان‌های دیگر را نیز یاد بگیرید، اما بخش زبان انگلیسی این برنامه با وجود تمارین مختلف و جذاب، مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

برنامه Doulingo رایگان است و محیط بسیار ساده و در عین حال جذابی دارد، در این برنامه با روش حل تمارین متنوع و حتی انجام بازی، نکات مختلف زبان انگلیسی در 4 بخش گفتاری، شنیداری، درک مطلب و نگارشی تقویت می‌شود. این اپلیکیشن بیش از 300 میلیون کاربر دارد.

اپلیکیشن یادگیری زبان انگلیسی Rosetta Stone

جدا از آموزش زبان جدید، پشتیبانی از زبان فارسی برای اپلیکیشن‌های یادگیری زبان یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود، کاربران ایرانی دوست دارند در اپلیکیشن‌های یادگیری زبان، معنی کلمات را به فارسی بدانند تا یادگیری و حل تمارین برای آن‌ها راحت‌تر باشد. به این منظور ما اپلیکیشن رزیتا استون را پیشنهاد می‌کنیم.

این اپلیکیشن یادگیری زبان، از بیش از 20 زبان زنده دنیا شامل عربی، فارسی، فرانسوی، ترکی، روسی، آلمانی، یونانی، چینی، هلندی، ایتالیایی، اسپانیایی و… پشتیبانی می‌کند و هدف آن آموزش انگلیسی به مردم با زبان‌ها و فرهنگ‌های مختلف است.

این برنامه توسط بهترین اساتید آموزش زبان در سراسر دنیا طراحی شده و به صورت رایگان قابل استفاده است، تمرکز این اپلیکیشن بر روی تقویت مکالمه و تلفظ کلمات انگلیسی بوده و بیش از گرامر، به آموزش مکالمات روزانه و کاربردی در زبان انگلیسی توجه دارد.

اپلیکیشن یادگیری زبان انگلیسی Learn English – 15,000 Words

هیچ‌چیزی مانند دایره لغات قوی نمی‌تواند به درک مطلب و مکالمه شما کمک کند، برنامه Learn English – 15,000 Words همانند فلش‌کارت‌های یادگیری زبان در بازار، تنها هدفش یادگیری لغات و کلمات مختلف به انگلیسی است. این برنامه محیط و راهکار ساده‌ای برای آموزش زبان دارد، نیازی هم به ترجمه فارسی نیست، تصاویر گویای همه چیز هستند و شما باید کلمه انگلیسی که عکس آن را مشاهده می‌کنید، یاد بگیرید.

آموزش بصری یکی از متداول‌ترین روش‌های یادگیری زبان است، با اپلیکیشن Learn English – 15,000 Words به صورت بصری با تصاویری که می‌بینید بهتر می‌توانید کلمات را به ذهن بسپارید و در نتیجه سریع‌تر کلمات را یاد می‌گیرید. این برنامه در کنار آموزش کلمات، پیشرفت شما را ارزیابی می‌کند و روند رشد کاربران را به آن‌ها اطلاع می‌دهد.

نمایش نظرات (3)