afrak

شیائومی می 11 اولترا در رتبه‌بندی وبسایت DxOMark رتبه نخست را کسب کرد

با معرفی اسمارت‌فون پرچم‌دار شیائومی می 11 اولترا طی روز گذشته این هندست در رتبه‌بندی دوربین‌های اسمارت‌فونی توسط موسسه DxOMark رتبه نخست را کسب کرد. این اسمارت‌فون با اختلاف 4 امتیاز از مدل برتر پیشین با نام هواوی میت 40 پرو پلاس پیشی گرفته است. پرچم‌دار جدید شیائومی با کسب امتیاز کلی 143 بر مدل نسل قبلی خود موسوم به می 10 اولترا با اختلاف 10 امتیاز بیش‌تر غلبه کرده است.

تیم DxOMark فرآیند تست را به‌طور کامل اجرا نموده و کلیه شاخص‌های تست را رتبه‌بندی کرده است. با این‌حال تیم فنی این موسسه برای اتمام نگارش گزارش بررسی خود فرصت کافی را در اختیار نداشته است. بنابراین گزارش مذکور متعاقبا منتشر خواهد شد. نمودار مربوط به امتیازات دوربین به‌صورت تفکیک شده در بخش انتهایی خبر قابل رویت است.

شیائومی می 11 اولترا در تمامی حوزه‌ها بر هواوی میت 40 پرو پلاس غلبه نموده است. پرچم‌دار شیائومی در تست‌های عکاسی، قابلیت زوم و فیلم‌برداری به‌ترتیب موفق به کسب امتیازات 148، 100 و 117 شده است. برای مقایسه جالب است بدانید که اسمارت‌فون هواوی در این حوزه‌ها به‌ترتیب امتیازات 144، 98 و 115 را کسب کرده است. پرچم‌دار گلکسی S21 اولترا سامسونگ نیز با کسب امتیازات 128، 76 و 98 (مجموع امتیازات 121) فرسنگ‌ها از رقبای خود عقب افتاده است. اگرچه موسسه DxOMark با ارزیابی بدبینانه خود گلکسی S21 اولترا را در رتبه‌ای پایین‌تر نسبت به گلکسی S20 اولترا قرار داده است. لذا به صحت و سقم این ارزیابی‌ها بایستی با دیده تردید نگاه کرد.

منبع Gsmarena
نمایش نظرات (2)
تسکو