afrak

دو نسخه متفاوت با نام‌های Advance و Plus از HTC M8، با مشخصات بسیار خوب در راهند

HTC-M8-Prime-02-image

به نظر می‌رسد که نه یک نسخه، بلکه دو نسخه از پرچمدار HTC One M8 در راهند. تا الان برای نسخه‌های پیشرفته‌تری که بعد از پرچمدارانی چون اس 5 و ام 8 از آنها شنیدیم، نام پرایم را انتخاب کرده بودیم. حتی طرح ام 8 پرایم هم چندی پیش در فضای نت منتشر شده بود و اعلام شده بود که قرار است پاییز امسال معرفی شود.

حالا احتمال می‌دهیم که نسخه پلاس این پرچمدار که همان نسخه پرایم است، قرار است با ویژگی‌های چون صفحه نمایش QHD، دوربین 13 مگاپیکسلی با OIS و اسنپدراگون 805 و البته قابلیت ضد آب بودن بی‌آید و هنوز هم همان بدنه فلزی را داشته باشد. حالا اگر قرار باشد آمدن این نسخه همزمان با آیفون 6 شود، پس باید این دو خیلی شبیه به هم باشند.

نسخه دیگر که ادونس نام گرفته است، ظاهرا دارای همین ویژگی‌ها است، منتها در بدنه پلاستیکی خواهد بود و تنها برای بازار آسیا عرضه خواهد شد و طبیعتا قیمت کمتری هم خواهد داشت. این اولین بار نیست که می‌شنویم، پرایم یا پلاس قرار است ضد آب باشند، پس تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.

باید منتظر باشیم و ببینیم این دو نسخه با چه مشخصاتی و چه زمانی به بازار خواهند آمد و آمدنشان چقدر تاثیر برروی دیگر پرچمدارها خواهد داشت.

نمایش نظرات (10)
تسکو