مسابقات آنلاین نبرد قهرمانان مایکت با جوایز ویژه آغاز شد

فروشگاه اندرویدی مایکت با هدف حمایت از بازی‌های موبایلی ایرانی، اولین دوره نبرد قهرمانان مایکت را با جایزه ویژه یک کنسول پلی‌استیشن 5 آغاز کرد.

نبرد قهرمانان مایکت از ششم تا بیست و چهارم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و طی آن کاربران با اجرای بازی‌های ایرانی منتخب این دوره و شرکت در مسابقات آنلاین، با کسب امتیاز می‌توانند به دریافت جوایز ویژه این لیگ نزدیک شوند.

نبرد قهرمانان مایکت با هدف حمایت از بازی‌های موبایلی و بازی‌سازان ایرانی برگزار شده و در دوره اول آن 4 بازی منتخب و پرطرفدار پسرخوانده، کات‌اف، بزن بهادر و کلابی حضور دارند. هیچ محدودیتی برای حضور در این لیگ وجود ندارد و تمامی کاربران در صورت تمایل، می‌توانند با اجرای بازی‌های مذکور و کسب امتیاز، به دریافت جوایز این لیگ نزدیک شوند.

کاربران پس از ثبت نام در فروشگاه مایکت، باید نسبت به نصب 4 بازی ایرانی این دوره نبرد قهرمانان اقدام کنند و سپس با مراجعه به بخش ویژه مسابقه نبرد قهرمانان در بازی‌ها، به صورت آنلاین با دیگر کاربران مسابقه دهند. محدودیتی در انتخاب بازی‌ها وجود ندارد و شما می‌توانید در هر تعداد از بازی‌ها، مسابقه داده و امتیاز بگیرید.

کسب پیروزی در بازی‌های آنلاین به معنای دریافت امتیاز بیشتر است؛ بنابراین تنها از طریق بازی کردن می‌توانید امتیاز بیشتری بگیرید. امتیازات کاربران در پروفایل آنها در مسابقه جمع‌آوری می‌شود و پس از پایان نبرد قهرمانان در روز بیست و چهارم اردیبهشت، نفرات برتر اول تا دهم، جایزه مالی این دوره مسابقات را دریافت می‌کنند، جوایز نفرات برتر این دوره شامل:

  •  نفر اول : ۵۰ میلیون ریال
  • نفر دوم : ۳۰ میلیون ریال
  • نفر سوم : ۱۰ میلیون ریال
  • نفر چهارم تا ششم : ۲ میلیون ریال
  • نفر هفتم تا دهم : ۱ میلیون ریال

اما به جز جایزه نفرات برتر، میان تمامی شرکت‌کنندگان نیز یک دستگاه پلی‌استیشن 5 قرعه‌کشی خواهد شد، قرعه‌کشی روز بیست و هفتم اردیبهشت در برنامه زنده اینستاگرامی مایکت انجام می‌شود.

ثریا رضایی، مدیر تیم توسعه کسب و کار مایکت در خصوص راه‌اندازی اولین دوره نبرد قهرمانان گفت:

هدف ما از اجرای این کمپین، افزایش ارتباط دوسویه میان بازی‌سازان و گیمرهای داخلی است. اجرای این گونه کمپین‌ها می‌تواند به بیشتر دیده شدن بازی‌های داخلی کمک کند، ما به عنوان بخش خصوصی، بدون حمایت بخش دولتی در تلاش هستیم تا با برقراری چنین کمپین‌هایی به تبلیغات و افزایش کاربران بازی‌های ایرانی کمک کنیم.

رضایی ادامه داد:

بازی‌های پسرخوانده، کات‌اف، بزن بهادر و کلابی به عنوان شرکای تجاری ما در این برنامه حضور دارند، این بازی‌ها در مجموع بیش از یک میلیون کاربر دارند و می‌توانیم بر روی تاثیرگذار بودن آن‌ها حساب باز کنیم. البته دیگر تیم‌ها نیز می‌توانند با ما در ارتباطات باشند و همکاری‌ها متقابلی را با یکدیگر انجام دهیم.

مدیر تیم توسعه کسب و کار مایکت تاکید کرد:

تمرکز ما بر روی رشد و توسعه بازی‌های ایرانی است، ممکن است روزی هم بازی‌های خارجی به این کمپین اضافه شود اما فکر می‌کنم بازی‌های خارجی به اندازه کافی شناخته شده هستند و فعلا باید برای حمایت از بازی‌های داخلی تلاش کنیم.

در ادامه نگاهی به داستان 4 بازی موجود در این مسابقه جذاب میندازیم تا با دید بهتری وارد آن شده و برای برنده شدن تلاش کنید:

پسرخوانده: شما در واقع رئیس یک گروه مافیایی هستید که باید با استفاده از نیروهای مختلف به جنگ با رقبا بروید. داستان بازی ساده و به‌دور از پیچیدگی‌های معمول است و خیلی خوب روایت می‌شود تا بتوانید با قهرمانان داستان ارتباط بگیرید.

کات‌آف: یک بازی ماشین سواری کاملا ایرانی که طرفداران بازی‌های محبوب GTA و درایور را به سمت خودش می‌کشاند. شما می‌توانید از میان چندین ماشین ایرانی و خارجی یکی را انتخاب کرده و به سلیقه خودتان تزئین کنید و وارد شهر شوید. فضای شهرها کاملا ایرانی است و می‌توانید مسابقات جالبی را در سبک‌های مختلف در سطح شهر با رقبا برگزار کنید.

بزن بهادر: یک بازی استراتژی و مبارزه‌ای ایرانی با سبک جدید و جذاب که شما را به فضای متفاوتی می‌برد. در این بازی باید ۳ قهرمان خودتان را انتخاب کنید و به جنگ با رقبا بروید. مسلما کسی که بتواند با استراتژی صحیح و هوشمندانه وارد رقابت شود، برنده میدان خواهد بود.

کلابی: یک فوتبال فانتزی ایرانی با ظاهر جذاب و جالب! در واقع شما در کلابی باید تیم خودتان را بسازید و آن را مدیریت کنید. همه چیز در کلابی دست شماست، می‌توانید بازیکن جدید بخرید، مربی تیم را تغییر دهید، تعداد تماشاچی‌ها را زیاد کنید و در یک مسابقه باحال با رقبا پیروز شوید و به لیگ‌های بالاتر صعود کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این مسابقه هیجان انگیز می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

نبرد قهرمانان مایکت

ممکن است شما دوست داشته باشید