ویدیو پلاس: پرینتر لحظه‌ای تصاویر موبایل با قابلیت‌های فوق‌العاده

زندگی انسان‌ها پر از لحظات خاص و جذابی است که به لطف دوربین تلفن‌های همراه، تصاویر آن‌ها را ثبت و همیشه همراه خود خواهیم داشت. اما تصاویر دیجیتالی در گوشی‌های موبایل هرگز حس و حال عکس‌های چاپی کاغذی را ندارند. تصاویر چاپی واقعی هستند و می‌توان آن‌ها را در قاب عکس یا آلبوم تصاویر خانوادگی گذاشت.

اما این روزها همه تصاویر ما در یک حافظه فیزیکی تجمیع شده‌اند و نمی‌توان آن‌ها را لمس کرد. اگر شما علاقه دارید تا مانند گذشته‌ها، تصاویر خود را به صورت چاپی در لحظه داشته باشید و عکس‌های مورد علاقه خود در گوشی‌تان را چاپ کنید، پرینتر سریع Prynt برای شما ساخته شده است.

این گجت بسیار جذاب به گوشی هوشمند شما متصل شده و تصاویری که در لحظه می‌گیرید را سریعا برای‌تان چاپ می‌کند. کیفیت و ماندگاری تصاویر چاپ شده با پرینتر Prynt مناسب است و می‌توان مدت زیادی بدون تغییر رنگ آن‌ها را نگهداشت.

به دلیل استفاده از کاغذ مخصوص در Prynt، تصاویر چاپ شده این دستگاه کاملا براق و واضح هستند، همچنین هر تصویر را می‌توان بر روی سطوح مختلف چسباند، کاغذ این پرینتر لایه چسبی دارد که پس از برداشتن کاغذ روی آن، می‌توان تصاویر را بر روی سطوح مختلف چسباند.

اما یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌های این دستگاه، نرم افزار مخصوص اسکن آن است که با آن می‌توانید خاطرات خود را زنده کنید، شما با این پرینتر می‌توانید برای هر تصویر چاپی خود، یک ویدیو کوتاه را در نظر گرفته تا با اسکن آن عکس، ویدیوی مربوط به آن به نمایش در بیاید.

به طور مثال شما تصویری از جشن تولد خود دارید، از طریق برنامه اختصاصی Prynt یک ویدیو از همان جشن تولد را با کد تصویر مد نظر آپلود می‌کنید، به این شکل هر بار با دوربین برنامه Prynt بر روی تصویر خود بروید، ویدیو مربوط به آن برای شما منتشر می‌شود.

این دستگاه برای گوشی‌های آیفون و اندروید ساخته شده و از این نظر محدودیتی برای استفاده ندارد. پرینتر لحظه‌ای Prynt با تمامی اقلام همراه حدود 185 دلار قیمت دارد. قیمت پک اضافی رنگ و کاغذ این محصول نیز 35 دلار است.

نمایش نظرات (2)