afrak

کیف هوشمند Pix با پنل LED و قابلیت اتصال به تلفن همراه

داشتن یک کیف زیبا، مقاوم و جادار با یک پنل LED بسیار جذاب است، البته جذابیت آن بیشتر برای افرادی است که در خیابان شما را می‌بینند و خودتان کمتر از ظاهر جذاب کوله پشتی خود با پنل LED آن بهره‌مند می‌شوید. پیکس نام یک کوله پشتی مقاوم با پنل LED هوشمند و قابل تنظیم است، شما می‌توانید با اتصال کوله به اپلیکیشن اختصاصی آن، عکس‌های پیشفرض یا تصاویری را که خود می‌سازید بر روی پنل ال‌ای‌دی بیندازید.

تنها کافی است اپلیکیشن مخصوص این کوله پشتی را دانلود کنید تا بتوانید هر تصویری که می‌خواهید را بر روی پنل آن بیندازید، البته به جز این مورد، می‌توانید شیوه به نمایش درآمدن تصویر را به شکل چشمک‌زن، متحرک یا روش‌های پیشفرض دیگر تغییر دهید.

از قابلیت‌ای جذاب کوله پشتی Pix آن است که می‌توانید خودتان از بوم نقاشی اپلیکیشن استفاده کرده و طرح اختصاصی خود را بکشید، همچنین می‌توانید یک پیام متنی را پشت کوله پشتی به نمایش بگذارید، این قابلیت حتی در مواقعی که کنار جاده گیر افتاده‌اید و به کمک نیاز دارید می‌تواند همچون یک تابلو اضطرار به شما کمک کند.

البته این کوله هوشمندتر از این حرفا است، با اتصال کوله پشتی پیکس به تلفن همراه، نوتیفیکیشن‌های تماس یا دریافت پیامک در پنل LED به نمایش در می‌آید، همچنین می‌توانید با کنترل مخصوص پیکس، هنگام استفاده از دوچرخه یا موتور، قصد خود از چرخش به سمت راست یا چپ را مانند یک چراغ راهنما به اطلاع رانندگان پشت سر خود برسانید و از بروز تصادف جلوگیری کنید.

در کنار تمامی این موارد، کوله پشتی Pix یک کیف زیبا و مقام برای حمل وسایل است، در این کوله پشتی فضای زیادی برای وسایل شما وجود دارد و در عین حال بخش مخصوص لپ‌تاپ، تبلت و تلفن همراه نیز تعبیه شده که می‌توانید این دست از وسایل را در آن قرار دهید. قیمت این محصول 189 دلار است.

نمایش نظرات (3)
تسکو