با خاص‌ترین و متفاوت‌ترین قاب‌ها برای گوشی‌های موبایل آشنا شوید

در این مقاله با عجیب ترین و جالب ترین قاب گوشی های همراه که کارکردی بیشتر از یک قاب محافظ دارند، آشنا خواهید شد.

انتظارات از یک قاب گوشی مشخص است، همه انتظار داریم که قاب گوشی با یک طراحی شکیل و البته مستحکم، از تلفن همراه ما در برابر ضربات مختلف محافظت کند. البته به مرور زمان با ایجاد طرح‌های جدید در قاب‌های تلفن همراه، کارکرد آنها نیز تغییر یافت.

به طور مثال حتما دیده‌اید که اخیرا در قاب‌های تلفن همراه یک حلقه تعبیه شده تا انگشت شما در آن قرار بگیرد و در نتیجه گوشی در دستان شما مستحکم‌تر باشد، همچنین این اتفاق موجب می‌شود تا از افتادن گوشی موبایل از دستان شما جلوگیری شود.

این روزها قاب‌ های گوشی موبایل طراحی‌های عجیب و شاید جالبی پیدا کرده‌اند که علاوه بر محافظت از تلفن همراه، کارکردهای دیگری را به این محصولات اضافه کردند. حتی برخی از قاب ها آنقدر خاص و متفاوت هستند که از آن‌ها به عنوان عجیب ترین قاب های گوشی موبایل یاد می‌شود.

البته برخی از این جالب ترین یا خاص ترین قاب‌ های گوشی موبایل کارکردهای غیرقابل استفاده و صرفا فانتزی دارند، اما منظور ما آن دسته از قاب های عجیب و خاصی هستند که به جز محافظت از گوشی کارکرد مفید دیگری نیز دارند. شاید این مورد در ابتدا کمی عجیب باشد اما در ادامه با 8 قاب گوشی خاص و جالب آشنا خواهید شد تا ببینید طراحان، چه کارکردهایی را به قاب تلفن همراه اضافه کرده‌اند:

قاب دارای آینه

هنگام استفاده از تلفن همراه به آینه نیاز دارید؟ این قاب جالب تلفن همراه می‌تواند نیاز شما را بر طرف کند. در این مدل قاب‌های گوشی موبایل، یک آینه شیشه‌ای در پشت گوشی قرار می‌گیرد که به راحتی می‌توان از آن استفاده کرد.

قاب با اسپری فلفل

ممکن است شما در هر ساعت از روز و در هر نقطه‌ای از شهر یا مناطق بین شهری با یک فرد مزاحم یا سارق مواجه شوید، در این قاب موبایل جالب، یک اسپری فلفل بسیار ریز در پشت قاب قرار گرفته که با زدن یک دکمه، چاشنی سوزنده فلفل، اسپری می‌شود و می‌تواند شما را از دست افراد مزاحم نجات دهد.

قاب موبایل همه‌کاره

افرادی که زیاد طبیعت گردی می‌کنند یا به هر شکل به ابزارهایی مانند چاقو، انواع پیچ‌کشتی ریز و یا قلاب‌های مختلف نیاز دارند، شاید گاهی در مواقع حساس این ابزارها در اختیارشان نباشد؛ در این قاب تمامی این ابزارها جای داده شده تا یکی از کاربردی‌ترین و البته عجیب ترین قاب های گوشی موبایل را شاهد باشیم.

قاب پنجه بوکس

دعوا و نزاع خیابانی اصلا خوب نیست، اما گاهی لازم است برای مراقب از خود یک مشت به سمت صورت فرد مزاحم روانه کنیم. قطعا این مشت با وجود یک پنجه بوکس، تاثیر بسیار بیشتری دارد، پس بهتر است قاب گوشی شما، همان پنجه بوکس شما باشد.

قاب گوشی و یک کیف پول

در دنیای امروز کمتر پیش می‌آید که افراد پول نقد همراه خود داشته باشد، تمامی اجزای کیف پول شامل یک یا دو اسکناس و کارت بانکی می‌شود. اگر کیف پول شما نیز به همین مقدار مختصر می‌شود، می‌توانید چند کارت و اسکناس خود را پشت قاب قرار دهید تا دیگر نیازی به کیف پول نداشته باشید.

قاب با باتری همراه

یکی از جالب ترین و عجیب ترین قاب های تولید شده، مربوط به قاب هایی می‌شود که دارای یک پاور بانک همراه هستند. در این نوع قاب‌ها بخشی به حضور یک باتری جمع‌و‌جور اختصاص دارد که با اتصال وایرلس باتری گوشی شما را شارژ می‌کند.

قاب با لنز دوربین

کیفیت عکس‌برداری برای همه ما اهمیت دارد، به همین منظور یکی از تولیدکنندگان، قابی را طراحی کرده که در قسمت دوربین لنز‌های بزرگ‌نمایی، ماکرو و غیره دارد. به این ترتیب شما همواره با استفاده از این لنزها می‌توانید تصاویر خاص و متفاوتی بگیرید.

قاب ناسالم

این قاب یکی از عجیب ترین قاب گوشی های موبایل است. با این قاب می‌توانید در نوشیدنی خود را باز کنید همچنین سیگار خود را خاموش کنید، این قاب مخصوص افرادی است که عادت‌های ناسالم مانند استعمال دخانیات و نوشیدن انواع نوشیدنی‌های گازدار و مشروبی دارند، به همین دلیل به قاب ناسالم مشهور شده است!

ممکن است شما دوست داشته باشید