امکانات جالب قلم S Pen برای گلکسی زد فولد 3 سامسونگ

اسمارت‌فون سامسونگ گلکسی زد فولد 3 5G از چند مدل مختلف قلم استایلوس نظیر S Pen Fold Edition و S Pen پرو پشتیبانی می‌کند. اسمارت‌فون جدید سری گلکسی نوت سامسونگ احتمالا طی سال جاری به بازار عرضه نخواهد شد؛ اما گلکسی زد فولد 3 قابلیت‌های قدرتمند این هندست در زمینه نوت‌برداری را به ارث برده و قلم استایلوس نیز امکان دسترسی به سایر میان‌برها را فراهم کرده است. سامسونگ اخیرا این قابلیت‌ها را به‌صورت اجمالی معرفی نموده است.

در وهله نخست، صفحه‌کلید از حالت تشخیص دستخط پشتیبانی می‌کند. بنابراین کاربران می‌توانند ایده‌های خود را به سرعت یادداشت نمایند. متن دیجیتالی شده اکنون به آسانی می‌تواند در سایر اپلیکیشن‌ها کپی شده یا با اپلیکیشن Notes سامسونگ همگام‌سازی شود.

بعلاوه این مشخصه ضمن برقراری تماس ویدیویی نیز قابل استفاده خواهد بود. در واقع قالب طراحی تاشو به کاربران امکان می‌دهد تا دوربین گوشی را به سمت خود قرار داده و روی نیمه دیگر نمایشگر گوشی به یادداشت‌برداری بپردازند (این بخش از نمایشگر روی یک سطح تخت نظیر میز قرار می‌گیرد). چنین قابلیتی پیش‌تر در سری گلکسی نوت موجود نبود.

همچنین انتخاب متون با استفاده از S Pen نیز تسهیل شده است. بدین منظور کافیست روی متن موردنظر خود جهت کپی‌برداری یک مستطیل رسم نمایید. بعلاوه کاربران به منظور هایلایت کردن سریع قسمتی از متن و افزودن کامنت می‌توانند از قلم S Pen استفاده کنند.

نهایتا اپلیکیشن Calendar به شما امکان می‌دهد تا یادداشت‌های خود را خط‌کشی نموده و برای نشانه‌گذاری رویدادهای مهم از علامت‌های مختلف استفاده کنید؛ دقیقا همان کاری که می‌توانید بر روی تقویم‌های کاغذی معمولی انجام دهید.

2 در مورد “امکانات جالب قلم S Pen برای گلکسی زد فولد 3 سامسونگ”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا