afrak

تیم دریپر: خانم‌ها قیمت بیت‌کوین را افزایش خواهند داد!

تیم دریپر که یک سرمایه‌گذار در حوزه ارز دیجیتال و تکنولوژی است، اعتقاد دارد خریدهای خرد خانم‌ها، در کنار پذیرش بیت‌کوین توسط فروشگاه‌های تجاری، قیمت این دارایی را به 250 هزار دلار خواهد رساند.

تیم دریپر اعتقاد دارد زمانی خواهد رسید که بعد از پذیرش بیت‌کوین توسط خرده فروشان، خانم‌ها به دلیل اینکه بیت‌کوین گزینه پرداخت مقرون ‌به ‌صرفه‌تری است، باعث خواهند شد که قیمت آن افزایش پیدا کند.

این میلیاردر آمریکایی که خودش هم مقدار زیادی بیت‌کوین خریداری کرده است، اخیراً در یوتیوب گفت که خانم‌ها ممکن است کلید افزایش قیمت بیت‌کوین و رسیدن آن به 250 هزار دلار باشند.

دلیل او این است که وقتی صاحبان مغازه بیت‌کوین را به عنوان روشی برای پرداخت قبول کنند، خانم‌ها صاحب کیف پول بیت‌کوین می‌شوند و کالاهای خود را از طریق بیت‌کوین خریداری می‌کنند.

در این زمان قیمت بیت کوین به 250 هزار دلار می‌رسد

او معتقد است که پذیرش بیت‌کوین توسط خرده‌فروشان به زودی اتفاق خواهد افتاد. او گفت که اکثر مغازه‌داران با بودجه کم کارشان را انجام می‌دهند؛ پس کاهش کارمزد پرداخت نسبت به کارمزد کارت‌های اعتباری باعث ایجاد انگیزه برای استفاده از بیت‌کوین می‌شود.

به طور میانگین، هزینه هر پرداخت با استفاده از کارت‌های اعتباری در مغازه نزدیک به 2.9 درصد و به صورت آنلاین 3.5 درصد است. از طرفی، طبق داده‌های سایت BitInfoCharts هزینه کارمزد هر پرداخت با بیت‌کوین، 1.4 دلار است.

او گفت: “این مزیت برای خرده‌فروشان که آشکار است. خانم‌ها نیز 80 درصد مخارج خرده فروشی را انجام می‌دهند و خرده فروشان با انتخاب بیت‌کوین به عنوان روش پرداخت، می‌توانند سرمایه زیادی را در پرداخت کارمزد ذخیره کنند.”

تیم دریپر

در آمریکا، 30 درصد دارندگان رمزارز، خانم‌ها هستند. سطح پذیرشی که دریپر به آن امیدوار است، خیلی دور از دسترس نیست، زیرا شرکت هوش تجاری Morning Consult دریافت که حدود 24 درصد از خانوارهای آمریکایی دارای رمزنگاری هستند که نسبت به جولای 2021، 2 درصد افزایش پیدا کرده است.

منبع cointelegraph
پیام بگذارید
تسکو