نمایشگر سامسونگ گلکسی S23 دارای حواشی ضخیم‌تر نسبت به گلکسی S22 خواهد بود

یک افشاگر مشهور با نام Ice Universe طی هفته گذشته ابعاد هندست‌های سری گلکسی S23 سامسونگ را به‌طور دقیق اعلام کرد. بر این اساس مدل‌های آینده از ابعادی عمدتا مشابه با سری گلکسی S22 برخوردار هستند؛ با این تفاوت که ارتفاع و پهنای هندست‌ها در حد کسری از میلی‌متر افزایش خواهد یافت. اکنون Ice Universe به عامل افزایش 0.3 میلی‌متری ابعاد سامسونگ گلکسی S23 پی برده و این موضوع احتمالا چندان خوشایند کاربران نخواهد بود.

این افزایش ابعاد از وجود حواشی ضخیم‌تر در هر 4 طرف نمایشگر ناشی می‌شود (اندازه نمایشگر کماکان برابر با 6.1 اینچ باقی خواهد ماند). افزایش 0.15 میلی‌متری ضخامت حواشی اطراف نمایشگر در هر 4 سمت موجب افزایش 0.3 میلی‌متری ارتفاع و پهنای گلکسی S23 نسبت به گلکسی S22 طی سال آینده خواهد شد.

گلکسی S23 پلاس در مقایسه با مدل نسل قبلی خود 0.4 میلی‌متر کشیده‌تر و عریض‌تر خواهد بود. این موضوع احتمالا به‌ معنای افزایش 0.2 میلی‌متری ضخامت حواشی اطراف نمایشگر در هر 4 سمت بوده و صفحه‌نمایش نیز احتمالا همانند گلکسی S22 پلاس اندازه 6.6 اینچی خود را حفظ خواهد کرد. سامسونگ گلکسی S23 اولترا نیز در مقایسه با مدل نسل قبلی خود کمی بزرگ‌تر بوده و از نظر ارتفاع و پهنا به‌ترتیب شاهد رشد 0.1 و 0.2 میلی‌متری خواهد بود. بنابراین این هندست نیز احتمالا با سرنوشتی مشابه 2 برادر کوچک‌تر خود مواجه خواهد شد.

اکنون این پرسش مطرح می‌شود که آیا افزایش 0.15 میلی‌متری ضخامت حواشی اطراف نمایشگر در گلکسی S23 واقعا مشکل بزرگی قلمداد می‌شود؟ پاسخ Ice Universe به این پرسش مثبت است. این افشاگر به وجود حواشی باریک‌تر در اطراف نمایشگر وسواس فراوانی دارد.

با این‌حال این اطلاعات، یک نکته را به خوبی نشان می‌دهند. اگرچه مدل‌های جدید بایستی برتر از مدل‌های قدیمی باشند؛ اما تاکنون پیرامون پیشرفت‌های احتمالی در نمایشگرهای هندست‌های آینده سری گلکسی S هیچ‌گونه اطلاعاتی منتشر نشده است (بر اساس گزارشات، سامسونگ گلکسی S23 و گلکسی S23 پلاس کماکان مجهز به پنل‌هایی با رزولوشن فول اچ‌دی پلاس خواهند بود؛ در حالی‌که گلکسی S23 اولترا از نمایشگری با رزولوشن +QHD بهره خواهد برد).

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا