بازی The Sims 5

انتشار اولین تصاویر از The Sims 5 به همراه اطلاعاتی از این بازی

اولین تصاویر از بازی The Sims 5 که توسط یکی از کاربران در فروم‌های ردیت منتشر شده بود، سر از شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها درآورد. در تصاویری که در ادامه مشاهده خواهید کرد، شاهد نماهای مختلفی از یک آپارتمان و همچنین یک فروشگاه مبلمان هستیم.

در برخی دیگر از تصاویر شهری ساحلی را می‌بینیم که اقامتگاه‌ها و ساختمان‌های متعددی دارد و خودروها در سرتاسر آن در حال تردد هستند. متاسفانه در هیچ کدام از تصاویر منتشر شده شاهد شخصیت‌های بازی نیستیم.

بازی The Sims 5 با اسم رمز Project Rene در حال تولید است. توسعه‌دهندگان، این بازی را نسل بعدی مجموعه بازی‌های The Sims توصیف می‌کنند. آن طور که قول داده شده است، گیم‌پلی بازی گزینه‌های بیشتری را در اختیار گیمر می‌گذارد و استایل ساخت و تجهیز فضاها نیز به سبک و سیاق The Sims 3 برمی‌گردد.

طبق وعده‌های داده شده، بازی The Sims 5 تصور بازیکنان از زندگی در دنیای مجازی را تغییر خواهد داد. در مقایسه با شماره‌های قبلی، امکانات بسیار بیشتری برای تجهیز دنیا در اختیار گیمرها قرار خواهد گرفت. قابلیت تعامل با هم در این دنیا نیز از ویژگی‌های جذاب دیگر است. به عبارت دیگر، بازیکنان در حالت چند نفره می‌توانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند؛ قابلیتی که پیش از این شاهد حضور آن در بازی‌های The Sims نبودیم.

طبق اعلام شرکت سازنده، EA، تولید بازی The Sims 5 در مراحل اولیه است و شاید چندین سال تکمیل و انتشار آن طول بکشد. این شرکت قول داده است که بازیکنان سیاهپوست بیشتری را در این شماره ارائه کند. با این توصیفات، باید اعتراف کرد که قطعاً چند سال انتظار برای تجربه The Sims 5 ارزش خواهد داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH