اپلیکیشن Good lock سامسونگ به‌زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت

اپلیکیشن Good lock سامسونگ احتمالا چشمگیرترین پکیج سفارشی‌سازی رابط کاربری در میان کلیه برندهای تولیدکننده گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. کاربران با استفاده از ماژول‌های برنامه Good lock قادر به اعمال تغییرات سفارشی روی تصاویر پس‌زمینه، آیکون برنامه‌ها، اپلیکیشن دوربین، صفحه‌کلید و حتی اپلیکیشن Settings خواهند بود.

با این‌حال Good lock از مدت‌ها قبل صرفا در برخی بازارهای منتخب قابل دسترس بوده است؛ اما اکنون به‌نظر می‌رسد که این وضعیت بالاخره در حال تغییر است. اکنون تعدادی از کاربران گوشی‌های گلکسی گزارش داده‌اند که به اپلیکیشن Good lock و ماژول‌های آن در کشور خود دسترسی پیدا کرده‌اند. بر اساس شنیده‌ها اکنون اپلیکیشن Good lock در کشورهای اتریش، بلژیک، برزیل، فنلاند، مالزی و هلند قابل دسترس است. این برنامه احتمالا در کشورهای دیگری نیز ارائه شده است؛ اما در حال حاضر هیچ‌گونه فهرست رسمی برای تائید این فرضیه منتشر نشده است.

کاربران گوشی‌های هوشمند گلکسی در یکی از کشورهای فوق هم‌اکنون با مراجعه به فروشگاه گلکسی استور می‌توانند اپلیکیشن Good lock و ماژول‌های آن نظیر Wonderland و Nice Catch را دانلود نمایند. انتظار می رود که سامسونگ طی ماه‌های آینده اپلیکیشن Good lock را در کشورهای بیش‌تری عرضه نماید. این برنامه همان ابزاری است که کاربران گوشی‌های گلکسی از مدت‌ها قبل خواهان ارائه آن بودند. بدین‌ترتیب روند دسترسی محدود کاربران به این برنامه بالاخره متوقف خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا