گلکسی S23 اولترا دوربین سلفی با رزولوشن پایین‌تر نسبت به مدل نسل قبل دارد!

از زمان عرضه گوشی گلکسی S20 اولترا سامسونگ، برترین مدل‌های خانواده گلکسی S همواره از دوربین سلفی 40 مگاپیکسلی بهره‌برداری کرده‌اند. اما در سال آینده این وضعیت احتمالا دستخوش تغییر خواهد شد.

آخرین گزارش منتشر شده توسط انجمن GalaxyClub نشان می‌دهد که با معرفی گلکسی S23 اولترا در فوریه سال 2023 احتمالا شاهد به‌کارگیری یک سنسور جدید با رزولوشن پیکسلی پایین‌تر خواهیم بود.

با توجه به اطلاعات پیش‌تر لو رفته، سامسونگ گلکسی S23 و گلکسی S23 پلاس بالاخره از یک دوربین سلفی جدید و ارتقایافته استفاده خواهند کرد.

بر اساس گزارشات، این گوشی‌ها در عوض به‌کارگیری دوربین سلفی 10 مگاپیکسلی از یک نمونه 12 مگاپیکسلی جدید بهره‌برداری خواهند کرد. این سنسور 12 مگاپیکسلی عینا در گلکسی S23 اولترا نیز به‌کار گرفته خواهد شد. اکنون این تصمیم در وهله نخست به منزله نوعی ارتقاء برای گلکسی S23 و گلکسی S23 پلاس و یک عقبگرد برای گلکسی S23 اولترا قلمداد می‌شود.

اما همان‌طور که اکثریت افراد آگاه هستند؛ همه چیز به رزولوشن پیکسلی محدود نخواهد بود. بنابراین سنسور جدید احتمالا به‌طور کلی از کیفیت تصویر بالاتری برخوردار خواهد بود.

همچنین سامسونگ احتمالا قابلیت فوکوس خودکار را به دوربین جلویی پرچم‌داران آینده خود اضافه خواهد کرد. کاربران از مدت‌ها قبل منتظر ارائه این ویژگی در پرچم‌داران سامسونگ بوده و در رابطه با آن رویاپردازی می‌کنند.

منبع GSMArena
نمایش نظرات (1)