Galaxy Note Edge نام و دستگاهی با صفحه خمیده که سامسونگ می‌خواهد ثبت تجاری کند

این چند روزه تعداد اخباری که از غولهای آتی سامسونگ شنیدیم بسیار زیاد شده است. گلکسی نوت 4، گلکسی آلفا یا همان نسخه پریمیوم گلکسی اس 5 و ساعت هوشمند Gear Solo  که به احتمال زیاد در رویداد ایفای 2014 برلین معرفی می‌شوند.

تقریبا قطعی شده است که سامسونگ نوت 4 را در این رویداد یعنی روز سوم ماه سپتامبر معرفی خواهد کرد. یکی از بزرگترین شایعاتی که از پرچمدار آتی سری نوت شنیدیم، صفحه خمیده آن بوده است و احتمالا همان صفحه مشهور یوم در این هوشمند بکار خواهد رفت، اما این شایعات با آخرین تصاویری که از نوت 4 منتشر شده است تناقض دارند، زیرا در آخرین تصایر پرچمدار سری نوت کاملا شبیه به دستگاه‌های معمولی ظاهر شده است. حالا این تئوری مطرح می‌شود که شاید این غول کره‌ای قرار است از صفحه یوم بر روی یک نسخه ویژه از نوت 4 استفاده کرده و طبق آخرین اطلاعات بدست آمده سامسونگ می‌خواهد Galaxy Note Edge را ثبت تجاری کند.

البته احتمال این هم وجود دارد که اصلا چنین دستگاهی هیچوقت بیرون نیاید، اما نوت اج یحتمل به نسخه مجهز به صفحه نمایش یوم اطلاق شده و آنچه مشخص است سامسونگ علاقه دارد دست آوردهای خود در زمینه صفحه نمایش را در دستگاه‌های خاصی به نمایش بگذارد و گلکسی راند نمونه‌ای از این خواسته است.

edge

 

پیام بگذارید