آیپد ۱۲.۹ اینچی در راه است، آیفون ۶ در تاریخ ۹ سپتامبر معرفی می‌شود!

ipad-new

اپل بعد از سال‌ها تولید تبلت‌هایی با صفحات زیر ۱۰ اینچ، ممکن است سال‌ بعد آیپدی با صفحه نمایش بزرگتر را معرفی کند. طبق گزارش بلومبرگ، اپل روی یک تبلت ۱۲.۹ اینچی که در فصل اول سال ۲۰۱۵ وارد خط تولید می‌شود، کار می‌کند.

گزارش‌های قبلی، خبر از راه رسیدن آیپد ۱۲.۹ اینچی، قبل از پایان سال ۲۰۱۴ را می‌دادند ولی به نظر می‌رسد این اتفاق نخواهد افتاد. با وجود این که هنوز از جزییات آیپد ۱۲.۹ اینچی، گزارشی منتشر نشده است ولی گفته می‌شود کاربران تجاری، مشتری بالقوه این دستگاه هستند تا کاربران عادی.

البته قبل از راه‌اندازی آیپد ۱۲.۹ اینچی، اپل آیپد ۹.۷ اینچی جدید و آیپد مینی ۷.۹ اینچی را رونمایی خواهد کرد. بلومبرگ ادعا می‌کند، هر دو تبلت تا اوایل سال آینده میلادی در دسترس خواهند بود.

بلومبرگ همچنین اطلاعاتی از آیفون ۶ را ارایه می‌دهد. طبق منابع آن، اپل نسل بعدی آیفون را در ۹ سپتامبر، معرفی خواهد کرد که شایعات قبلی هم این موضوع را تایید می‌کنند. طبیعتا این منابع، آن‌چه را که ماه‌ها است منتشر شده است را تایید می‌کنند. دو مدل آیفون ۶ عرضه خواهد شد. یکی با صفحه نمایش ۴.۷ اینچ و نوع بزرگ‌تر آن ۵.۵ اینچی ارایه می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا