لومیا 920 هم آتش گرفت!

این بار در برزیل نوکیا لومیا 920 هم وارد تیم آتش گرفته‌ها شد! البته بازهم کاربر این گوشی، با زرنگی خود توانست از آتش گرفتن و انفجار این گوشی جلوگیری کند!

همان‌طور که گفتیم گوشی مورد بحث ما لومیا 920 است که درست پس از اتصال به شارژر شروع به داغ شدن و سپس آب شدن سوکت شارژر می‌کند! صاحب این اسمارت فون، آقای Fabricio می‌گوید این گوشی در آن هنگام درست کار می‌کرد و حتی شارژ نیز می‌شد، اما اضافه می‌کند با داغ شدن بیش از حد گوشی و مشاهده دود، از ترس انفجار و یا آتش‌سوزی گوشی را از شارژ می‌کشد!

0002

البته احتمالا ذهن هما شما به سمت گارانتی می‌رود! اما باید بدانید که گارانتی این محصول دقیقا دو ماه پیش تمام شده است و نوکیا هم از تعمیر این گوشی به صورت رایگان خودداری کرده است. فابریسیو گفته است که گوشی بعدی او حتما اندرویدی خواهد بود و دیگر به سمت محصولات نوکیا نخواهد رفت! او از این موضوع تعجب می‌کند که چگونه نوکیا اعلام کرده است هر کس یک مدل گوشی سامسونگ اندرویدی آتش گرفته را برای آن‌ها ببرد، یک هدست رایگان هدیه می‌گیرد، اما این کمپانی به کاربران خودش توجه نمی‌کند.

البته نمی‌توان نوکیا را به خاطر این عملش سرزنش کرد، چون احتمال دارد این اتفاق بر اساس اشتباه کاربر رخ‌داده باشد! حتما به خاطر دارید چند وقت پیش، یک دستگاه سامسونگ اس 3 هنگام جدا شدن از شارژر ماشین منفجر شد و سامسونگ نیز از تعمیر آن سرباز زد.

البته اگر نوکیا یک گوشی به این کاربر هدیه می‌داد، فابریسیو هنوز مشتری وفادار نوکیا می‌ماند و به اندروید کوچ نمی‌کرد!

001

0003

نمایش نظرات (8)