ایرانسل 14 بسته جدید اینترنتی به سرویس خود اضافه کرد، اما با چه قیمتی؟

irancell net

چندی پیش در اخبار سایت خواندید که ایرانسل تعدادی از بسته‌های پر مصرف اینترنت خود را بیش از دو برابر افزایش داد. حال این اپراتور تلفن همراه کشورمان، تلاش کرده تا با متنوع کردن بسته‌های اینترنتی خود (که تا پیش از این هم در این زمینه پیشتاز بود)، کارابران را به استفاده از اینترنت پر سرعتش ترغیب کند.

براساس این گزارش، بسته روزانه 300 مگابایتی با قیمت 4هزار تومان، بسته یک روزه شبانه یک گیگابایتی با قیمت هزار تومان، بسته هفتگی 40 مگابایتی با قیمت هزار و 500 تومان و 450مگابایتی با قیمت 6هزار و 500 تومان، بسته یک ماهه 350 مگابایتی با قیمت 7هزار تومان،یک ماهه شبانه 24گیگابایتی با قیمت 10هزار تومان و بسته های 3 ماهه 3 گیگابایتی با قیمت 30هزار تومان، 6گیگابایتی با قیمت 50هزار تومان، 9 گیگابایتی با قیمت 65هزار تومان، 12 گیگابایتی با قیمت 75هزار تومان، 15 گیگابایتی با قیمت 90هزار تومان، 18گیگابایتی با قیمت 95هزار تومان، 30 گیگابایتی با قیمت 120هزار تومان و 50 گیگابایتی با قیمت 150 هزار تومان به مناسبت هفته وحدت به فهرست بسته های تخفیفی اینترنت همراه ایرانسل اضافه شدند.

با توجه به بسته‌های فوق، متوجه می‌شویم که ایرانسل بیشتر از آنکه به فکر کاهش هزینه اینترنت باشد، به دنبال خرد کردن بسته‌هاست و قیمت‌ها همچنان بالا نگاه داشته شده است! به طور مثال در بسته‌های قبلی ایرانسل، هزینه بسته ماهانه 2 گیگابایتی، 10 هزار تومان بود اما در بسته فوق برای تنها 350 مگابایت، بایستی 7هزار تومان پرداخت کنید و تفاوت قیمت‌ها کاملا مشهود است. اما اگر طرفداران استفاده از اینترنت شبانه هستید، گزینه‌های نسبتا خوبی در پیش روی شماست، ضمن اینکه کاربران پر مصرف نیز انتخاب‌های بهتری نسبت به طرفداران بسته‌های کوتاه مدت‌تر در پیش روی خود دارند. در تصویر زیر، قیمت سایر بسته‌های ایرانسل را مشاهده می‌کنید.

irancell-new-tariff

حال با توجه به بسته‌های اضافه شده و نگاهی به تعرفه‌های کلی، آیا شما از ایرانسل به عنوان اپراتور خود جهت اتصال به اینترنت استفاده می‌کنید؟ یا ترجیح می‌دهید اپراتور دیگری را بدین منظور انتخاب نمایید؟

ممکن است شما دوست داشته باشید