مسابقه هوشمندانه شماره 17: اولین‌ها را بیابید!

hooshmandaneh17

پس از هوشمندانه شانزدهم که مسابقه نسبتا آسانی نیز بود، امروز با یک سوال متفاوت که معلومات شما را می‌سنجد، در خدمت شما هستیم. اکثر کاربران با قوانین مسابقه آشنا شده‌اند اما از اینجا می‌توانید قوانین کلی را نگاهی بیندازید و به یاد داشته باشید ما هر روز راس ساعت 12 ظهر یک سوال معماگونه  برای‌تان طرح می‌کنیم و شما می‌بایست تا قبل از ساعت 9 صبح فردا به آن پاسخ دهید. در این بین، در ساعاتی خاص به شما راهنمایی‌هایی برای حل معما می‌کنیم. ساعت قرار دادن راهنمایی‌ها مشخص نیست ولی مکان قرار گیری راهنما فقط در صفحه اینستاگرام آی‌تی‌رسان است.

سوال هوشمندانه هفدهم

این سوال برای آنهایی طراحی شده که گمان می‌کنند اطلاعات خوبی در رابطه با دنیای گجت‌ها دارند، اگر شما نیز جز این دسته از افراد هستید، تنها کافی است که به سوالات زیر پاسخ صحیح بدهید:

1. اولین گوشی با قابلیت خود ترمیمی چه بود؟ (سازنده به همراه مدل)

2. اولین اسمارت فون مجهز به نمایشگر با نرخ 60 فریم چه نام داشت؟ (سازنده به همراه مدل)

3. اولین گوشی دوربین‌دار دنیا کدام مدل بود؟ (سازنده به همراه مدل)

4. اولین اسمارت فون معرفی شده با دو نمایشگر فول اچ‌دی چه نام داشت؟ (سازنده به همراه مدل)

5. اولین اسمارت فون مجهز به فوکوس لیزری چه بود؟ (سازنده به همراه مدل)

6. میان گوشی های بالا که هر کدام به نحوی در رده اولین‌ها قرار گرفته بودند، از یک برند دو مدل دیده می‌شود، تنها نام آن برند را بگویید.

برای پاسخ دادن سه نکته زیر را در نظر بگیرید

1- برای شرکت در این مسابقه حتما بایستی عضو سایت باشید و پاسخ را با نام کاربری خودتان ارسال کنید (برای عضویت از اینجا اقدام کنید). فردی که پس از مسابقه بیستم حایز بیشترین امتیاز شده باشد (در مجموع) ضمن دریافت عنوان هوشمندترین کاربر آی‌تی‌رسان، پاور بانک ال‌جی را نیز هدیه می‌گیرد و سایرین امتیاز دریافت می‌کنند.

2- پاسخ را در کامنت‌های همین مطلب بگذارید! شاید با خود بگویید که سایر کاربران هم پاسخ شما را می‌بینند؛ درست است اما آن‌ها از کجا می‌دانند که جواب درست چیست؟ ضمن اینکه نفرات نخست، بیشترین امتیاز را دریافت می‌کنند و برای همین اول بودن بسیار مهم است.

3- برای گذاشتن دیدگاه درباره مسابقه محدودیتی وجود ندارد اما شما تنها یک بار می‌توانید پاسخ دهید و حتی اگر بفهمید که جواب‌تان اشتباه بوده، هیچ کاری برای تغییر آن دیگر نمی‌توانید بکنید! پس کاملا تامل کرده و سپس پاسخ را ارسال نمایید. بایستی پاسخ را هم در یک دیدگاه مجزا و به صورت زیر که داخل پرانتز قرار دارد، بنویسید.

(پاسخ هوشمندانه: جواب)

89 در مورد “مسابقه هوشمندانه شماره 17: اولین‌ها را بیابید!”

 1. محسن محسنی

  (پاسخ هوشمندانه:1.LG G Flex
  2.Nokia Lumia 920
  3.Samsung SCH-V200
  4.Gionee W900
  5.Nokia 6220 classic
  6.Nokia)

 2. چه مسابقه باحالی شده!! این همه جواب اما هیشکدوم هنوز درست نیستن!!
  من خودم شک دارم اما جواب رو تا یه ساعت دیگه میدم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

اسکرول به بالا