برگزاری مسابقات برنامه نویسی اندروید با جوایز 1 تا 10 میلیون تومانی!

pic1

دومین دور از مسابقات برنامه نویسی اندروید با نام «App Talent2015» توسط همراه اول برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با توجه به استقبال کم نظیر جوانان بخصوص دانشجویان از اولین دور مسابقات برنامه نویسی اندروید در نمایشگاه «ایران تله کام 2014»، همراه اول و شرکت موبیرو با همکاری دانشگاه تهران، دومین دور از این مسابقات را با نام «App Talent2015» برگزار می‌کنند.

بر اساس این گزارش، این مسابقات با هدف توسعه نرم افزار های کاربردی فارسی و ترغیب جوانان و دانشجویان به فعالیت در این حوزه آغاز شده و تا تیرماه سال 94 ادامه خواهد داشت.

این مسابقات در چهار بخش «آزاد» ویژه برنامه‌های خلاقانه و کاربردی که نیازهای جامعه را شناسایی کرده و برای آن‌ها راه کارهای مناسبی ارایه کند، بخش «Communiction» ویژه برنامه‌های پیام رسان (Messenger) که به جای استفاده از سرویس‌های مخابراتی (نظیر تماس تلفنی یا پیام کوتاه) از شبکه اینترنت استفاده می‌کنند، بخش «Commerce-M» که شامل برنامه‌های کاربردی با هدف انجام امور مربوط به کسب و کار است و بخش «ایده‌ها» که شامل ایده‌های نوآورانه است که قابلیت تجاری سازی و اجرا بر روی نرم افزارهای تلفن همراه داشته باشند.

پس از اتمام زمان ارسال برنامه‌ها و ایده‌ها، بررسی‌های اولیه بر روی آثار انجام شده و برنامه ها و ایده های واجد شرایط به مرحله نهایی ارسال می‌شوند. مرحله نهایی همزمان با مراسم اختتامیه و با حضور برگزیدگان و داوران برگزار می‌شود. در این جلسه برگزیدگان گروه‌های مختلف، به دفاع از آثار خود می‌پردازند. در پایان، نفرات اول تا سوم هر گروه معرفی خواهند شد.

برای نفرات برتر، جوایزی از 10 تا 100 میلیون ریال در نظر گرفته شده است. همچنین قرار است آثار برگزیده برای تجاری سازی، از حمایت کامل همراه اول برخوردار شوند.

مهلت ارسال نسخه نهایی آثار 8 خرداد 94 تعیین شده و مراسم اختتامیه، 4 تیرماه 94 خواهد بود. علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مسابقات، به نشانی www.apptalent.ir مراجعه کنند.

 

1 در مورد “برگزاری مسابقات برنامه نویسی اندروید با جوایز 1 تا 10 میلیون تومانی!”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH