آیا ال‌جی جی فلکس 2 در سخت‌ترین شرایط دوام می‌آورد؟ تست‌ها را تماشا کنید!

کمپانی کره‌ای ال‌جی یکی از اولین‌هایی بود که اقدام به ساخت تلفن همراه با صفحه نمایش خمیده کرد که در زمان خود ابداعی قابل تحسین و جالب بود که ثمره آن ال‌جی جی فلکس نامیده شد. اما چندی پیش این کمپانی نسخه جدیدی از اسمارت فون خمیده خود را معرفی کرد که ال‌جی جی فلکس 2 نام داشت و محصولی بود قدرتمند و همچنان زیبا که صفحه نمایش و بدنه‌ای خمیده داشت و قاب پشتی آن نیز در برابر خراشیدگی همانند نسخه قبلی ترمیم می‌شد.

lg-g-flex-2-test

باید ال‌جی را به خاطر چنین محصولی تحسین کرد اما اگر تلفن همراه خمیده این کمپانی را در شرایط سخت قرار دهیم آیا همچنان می‌تواند زیبا و خوش فرم باقی بماند؟ در این مقاله تصمیم داریم تا در کنار شما به تماشا ویدیو‌های مختلف از تست ال‌جی جی فلکس 2 را بنشینیم که در آن آزمایش کنندگان گوشی را در سخت‌ترین شرایط قرار می‌دهند. از تست ضربه گرفته تا تست مقاومت در برابر آب. اما اگر این تست‌ها برایتان جالب نباشد شاید بهتر است شما در کنار ویدیو‌های مذکور به تماشای تست عبور خودرو و شلیک گلوله نیز بنشینید:

تست ضربه و آب:

[aparat]http://www.aparat.com/v/N5fyT[/aparat]

تست عبور خودرو:

[aparat]http://www.aparat.com/v/GgzOQ[/aparat]

تست شلیک گلوله:

[aparat]http://www.aparat.com/v/raB4t[/aparat]

همان طور که مشاهده کردید ال‌جی جی فلکس 2 در برابر ضربه و آب مقاومت خوبی داشت اما در حین عبور یک خودرو سنگین قامت خمیده‌اش چندان که باید نتوانست فشار را تحمل کند و در تست شلیک گلوله هم که کاملا از بین رفت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 دیدگاه
  1. morteza می گوید

    پس جلیقه ضد گلوله رو واسه چی گذاشتن.

  2. سید مصطفی موسوی می گوید

    نه پس میخواستین ضد گلوله هم باشه!! واقعا گوشی عالی هست

  3. mhn_13619 می گوید

    ممنون عالی بود

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.